• کیفیت کالا
  • تضمین کالا

درباره مرکز تخصصی فروش miniDvPro

مینی دی وی پرو مفتخر است که بعد از 12 سال سابقه کاری در زمینه دوربین های کوچک بند انگشتی ( مینی دی وی ) با حذف کامل واسطه ها محصول با کیفیت و درجه یک را به شما عزیزان عرضه میکند. این شرکت در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه واردات دوربین های مدار بسته با اسم شرکت کاوا ارتباطات هوشمند (www.kavatelecom.com) اغاز کرد و پس از 4 سال کار کردن روی واردات دوربین های کوچک (مینی دی وی ) به صورت عمده ، به خاطر تقاضای بالای مشتریان عزیز ، تصمیم به راه اندازی این سایت و فروش محصولات به صورت عرضه مستقیم و تک فروشی به سر تا سر ایران اقدام نمودیم .

پاره ای از فعالیت های این شرکت :

این کمپانی نه تنها در داخل کشور مشغول به فعالیت است ، بلکه در سطح تجارت بین المللی نیز سوابق درخشانی دارد ، به طوری که در نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی دبی (جیتکس 2017 ) به عنوان خلاق ترین و پر مخاطب ترین غرفه نمایشگاه از این کمپانی تقدیر و تشکر به عمل امد. و ما مفتخر ایم که با داشتن دفاتر بازر گانی در کشور های (چین،دبی،مراکش،مالزی،و...) یکی از بزرگترین تاجران لوازم دیجیتال هستیم . که با واردات مستقیم و همچنین عرضه مستقیم محصولات ،وجود واسطه ها(دلال ها) را به صفر رساندیم.

 

سؤال های متداول در مورد ما:

1-ایا می توان به صورت حضوری اقدام به خرید کرد ؟

برای خرید حضوری هیچ مانعی وجود ندارد ، ولی به خاطر طیف فعالیت های گسترده این شرکت ، فقط خرید های عمده (بالای 100 عدد ) و یا گرفتن نمایندگی ،به صورت حضوری میتوانید تشریف بیاورید.

2-ایا محصولات شما گارانتی دارد ؟

بله تمامی محصولات ما باگارانتی تعویض یک ساله ارائه میشوند.

3-چه مواردی شامل گارانتی میشود؟

تمامی ایراداتی که 

  • خدمات
  • تحویل سریع
نسخه آزمایشی وب سایت راه اندازی به زودی
Add Url