• کیفیت کالا
  • تضمین کالا

درباره مرکز تخصصی فروش miniDvPro

مینی دی وی پرو مفتخر است که بعد از 12 سال سابقه کاری در زمینه دوربین های کوچک بند انگشتی ( مینی دی وی ) با حذف کامل واسطه ها محصول با کیفیت و درجه یک را به شما عزیزان عرضه میکند. این شرکت در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه واردات دوربین های مدار بسته با اسم شرکت کاوا ارتباطات هوشمند (www.kavatelecom.com) اغاز کرد و پس از 4 سال کار کردن روی واردات دوربین های کوچک (مینی دی وی ) به صورت عمده ، به خاطر تقاضای بالای مشتریان عزیز ، تصمیم به راه اندازی این سایت و فروش محصولات به صورت عرضه مستقیم و تک فروشی به سر تا سر ایران اقدام نمودیم .

پاره ای از فعالیت های این شرکت :

این کمپانی نه تنها در داخل کشور مشغول به فعالیت است ، بلکه در سطح تجارت بین المللی نیز سوابق درخشانی دارد ، به طوری که در نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی دبی (جیتکس 2017 ) به عنوان خلاق ترین و پر مخاطب ترین غرفه نمایشگاه از این کمپانی تقدیر و تشکر به عمل امد. و ما مفتخر ایم که با داشتن دفاتر بازر گانی در کشور های (چین،دبی،مراکش،مالزی،و...) یکی از بزرگترین تاجران لوازم دیجیتال هستیم . که با واردات مستقیم و همچنین عرضه مستقیم محصولات ،وجود واسطه ها(دلال ها) را به صفر رساندیم.

 

سؤال های متداول در مورد ما:

1-آیا می توان به صورت حضوری اقدام به خرید کرد ؟

برای خرید حضوری هیچ مانعی وجود ندارد ، ولی به خاطر طیف فعالیت های گسترده این شرکت ، فقط خرید های عمده (بالای 100 عدد ) و یا گرفتن نمایندگی ،به صورت حضوری میتوانید تشریف بیاورید.

2-آیا محصولات شما گارانتی دارد ؟

بله تمامی محصولات ما باگارانتی تعویض یک ساله ارائه میشوند.

3-چه مواردی شامل گارانتی میشود؟

تمامی ایراداتی که به صورت فنی باشد و خود فرد مصرف کننده در به وجود آمدن این مشکل نقشی نداشته باشد (به عنوان مثال خود فرد در خراب شدن دوربین نقش نداشته باشد) شامل گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشد

4-آیا تعمییرات هم انجام میدهید ؟

این کمپانی متخصص های حاذق و دوره دیده ای را به عنوان تیم تعمیرات خود دارد ، ولی تعمیرات فقط برای باشگاه مشتریان این کمپانی امکان پذیر می باشد (یعنی این مرکز فقط برای مشتریان خود تعمیرات را انجام میدهد که البته هزینه تعمیرات نیز احتساب میگردد).

5-چه مدت زمانی طول میکشد که محصول به دست مشتری برسد؟

برای مشتریان تهرانی تحویل درب منزل است که کمتر از 2 ساعت زمان میبرد ، و برای عزیزان شهرستانی بعد از 48 ساعت با پست تحویل داده میشود.

6-چگونه میتوان برای خرید در شهرستان ها و واریز اینترنتی پول به این سایت اعتماد کرد ؟

در نگاه اول این سایت دارای نماد الیکتریکی و مجهز به درگاه های بانکی است که خود نماد الکتریکی دلیل کافی (جدا از سابقه کار و جا و مکان مشخص ما) برای اطمینان خرید شما عزیزان است.

 

  • خدمات
  • تحویل سریع
Add Url