دوربین های مخصوص هلی شات یا هلی کم

نویسنده : minidvpro تاریخ انتشار :

خوب برای هلی شات ها تمام دوربین های موجود در این کمپانی انتخاب مناسبی است ، چرا که دارای وزن پایینی میباشند و برای نصب روی هلی شات ها میتواند بسیار راحت و آسان مورد استفاده قرار گیرد ، ولی ایا همین مورد برای دوربین مورد استفاده در هلی شات کافی است ، در ادامه با تیم فنی مینی دی وی پرو همراه باشید تا با بهترین دوربین های مورد استفاده در هلی شات ها اشنا شوید .

هلی شات و کاربری آن

هلی شات ها در ابتدا به این شکل امروزی وجود نداشتند و فقط وسایلی بودند با ساختار بسیار ساده ی پروازی ، که فقط برای سرگرمی مورد استفاده قرار میگرفتند ، وقادر به پرواز در بازه زمانی طولانی و یا مسافت های طولانی نبودند ، ولی با مرور زمان در اوایل سال 2002 میلادی ، شرکت فیلم سازی international intermediate برای اولین بار از هلی شات ها برای فیلمبرداری استفاده کرد و همین امر باعث شد که نگاه خیلی از محققین لوازم الکترونیکی به این دستگاه جذب شود ، و باعث پیشرفت و به روز رسانی هر روزه این دستگاه ها شد ، به طوری که امروز هلی شات ها ، به عنوان یکی از وسایل اصلی فیلمبرداری از راه دور به حساب می آ یند .

با تغییرات اخیر در فن آوری، افزایش قابل ملاحظه ای در استفاده و تولید هواپیماهای بدون سرنشین انجام شده است. هواپیماهای بدون سرنشین چه هستند؟ این هلیکوپتر های با کنترل از راه دور با کنترل از راه دور دوربین های heli از راه دور کنترل می شوند. برخلاف هلیکوپترهای سنتی، هواپیماهای بدون سرنشین در این مورد خلبان یا کابین را ندارند. این حداقل مقررات برای مینیاتور سازی امکان پذیر است که منجر به تولید بهترین هلیکوپتر های کنترل از راه دور با دوربین های زنده می شود. هلیکوپتر RC با دوربین های زنده، به شما اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از منطقه را از هر مکان کنترل کنید. برای آسان ساختن هلیکوپتر های RC با دوربین، باید چشم ها را بدون مرز در نظر بگیریم. برای مثال، مانند یک عقاب، هلی کوپترهای RC به شما یک ویدیو خوراکی زنده از آنچه در زمین در زیر آن اتفاق می افتد را به شما نشان می دهد.

هلی شات

ویژگی های لازم برای دوربین های مورد استفاده هلی شات 

1-دامنه دید بالا و قابلیت فیلمبرداری در زاویه ی 360 درجه ، چرا که فیلمبرداری در ارتفاع انجام میشود .

2-قدرت تفکیک تصاویر به طوری که بتواند از فواصل زیاد ، تمامی تصاویر را تفکیک کند ، به طوری که کیفیت فیلمبرداری اگر فاصله زیاد شد ، خیلی پایین نیاید 

3-اگر در شب میخواهید از دوربین استفاده کنید خوب بدیهی است که باید دوربین از قابلیت دید در شب خوبی برخوردار باشد .

4-قدرت زوم بالا ، به طوری که دوربین بتواند در زوم بالا نیز با کیفیت فیلمبرداری کنید .

5-اتصال دوربین از طریق WIFI به گوشی تا بتوان روند فیلمبرداری را از دور کنترل کرد .

6-قابلیت فیلمبرداری در هوای بسیار سرد ، یا در مه ، چرا که در این موقعیت ها هم فقط دوربین های خاصی قادر به فیلمبرداری با کیفیت بالا میباشند .

7-قابلیت فیلمبرداری در هوای بارانی ، که خوب فقط دوربین های ضد آب این قابلیت را دارند .

8-قابلیت ضد لرزش بالایی ، بر ای حالت عکسبرداری ، این قابلیت بسیار مهم است .

دوربین های پیشنهادی ، که این قابلیت ها را پوشش میدهند

خوب مینی دی وی پرو مفتخر است که ، تمامی دوربین های مینی دی وی موجود در بازار ایران را ، سالهاست که ارایه میکند و از لحاظ جوری جنس میتوان گفت که تامین کننده بخش عظیمی از بازار این دوربین ها چه در سایت های دیگر چه در بازار تهران میباشد ، خوب برای هلی شات ها بهترین دوربین های پیشنهادی تیم فنی مینی دی وی پرو دوربین QQ6 و یا دوربین MD 81 s wifi  میباشد که بیشتر قابلیت های ذکر شده در بالا را پشتیبانی میکند . البته طیف جدیدی از دوربین های ماهواره ای وجود دارد که با ست کردن IP قابلیت مشاهده ی تصاویر از سر تا سر دنیا را خواهید داشت ، که خوب بیشتر برای مستند ها مناسب میباشند.

هلی کم،هلی شات

 

 

Add Url