10 دوربین مخفی کوچک برتر در سال 2020

نویسنده : MiniDvPro تاریخ انتشار :

دوربین های کوچک ، دوربین های مخفی کوچک ، دوربین های پرستار بچه ... آنها را به آنچه می خواهید صدا می کنند ، همه آنها هدف مشابهی دارند. بیشتر افراد برای یافتن این دوربین ها از این واژه های هوشمند استفاده می کنند. این که آیا شما قصد دارید مراقب یک حیوان خانگی باشید ، قصد مراقبت از اتاق کودک خود را دارید و یا احتیاج به دوربینی دارید که غیر قابل رویت برای پرستار کودک یا سالمند شما باشد.ما در این مقاله علاوه بر کاربر این دوربین های کوچک مخفی به بررسی عملکرد و قیمت آن ها می پردازیم.

دوربین مخفی به شما کمک می کند تا در هر کجا که هستید ، از محل زندگی یا محل های تجاری خود مراقبت کنید. بسیاری از دوربین های مخفی نصب آسان هستند ، بنابراین بسته به نیاز و خواسته شما ، شما قادر خواهید بود در هر لحظه نظارت گسسته خود را انجام دهید. و اگر این به اندازه کافی نصب دوربین احتیاج به مشاوره تخصصی نداشته باشد ، دوربین را هر جا که می دید مناسب است. بهترین چیز در مورد دوربین های مخفی که آنها نسبت به خدمات خروجی آنها تمایل دارند از قیمت نسبتا پایینی برخوردار باشند. بنابراین در نهایت آنها را به یک کالای ضروری در محیط زندگی شما تبدیل می کنیم.

نحوه انتخاب بهترین دوربین مخفی

کیفیت فیلم: بستگی به آنچه که شما قصد استفاده از فیلم را دارید ، کیفیت می تواند یک عامل اصلی در تصمیم گیری شما باشد. اگر به سادگی در حال ضبط برای نظارت خود یا برای استفاده شخصی هستید ، ممکن است بتوانید با کیفیت پایین تری که معمولاً با قیمت ارزان تر مطابقت دارد ، دور شوید. با این حال ، اگر قصد دارید به هر شکلی این مطالب را به اشتراک بگذارید ، انتخاب کیفیت فیلم واضح و واضح تر ، این اطمینان را به شما می دهد که قادر هستید فیلم های خود را به طور واضح و کارآمد تحلیل و بررسی کنید.

بی سیم یا سیم کشی: مانند بسیاری از فناوری های این روزها ، مدل هایی وجود دارند که برای کار کردن باید به سیستم برقی شما متصل شوند و سایر مواردی که می توانند به صورت بی سیم کار کنند. انتخاب بین این دو گزینه می تواند در دسترس بودن تجهیزات شما یا مکانی که می خواهید فیلم ها را مرور کنید یا مدل خود را نصب کنید ، کم شود.

10- دوربین PNZEO ، دوربین مخفی مینی (Mini Hidden Camera)

اگر به یک دوربین بی سیم (وای فای) مینی مخفی نیاز دارید penzo به شما اطمینان می دهد محدودیت فاصله ای برای مشاهده و ضبط فیلم های زنده برای اندروید و هم برای IOS نداشته باشید و تصاویر را بدون قطعی و به صورت کامل از طریق WIFI دریافت میکنید. از این گذشته ، وضوح تصویری با کیفیت 1080P HD با فرمت ویدیویی که یک فریم 20 / 25fps را تکمیل می کند ، دارد. علاوه بر این ، هنگامی که حرکت را تشخیص داد ، دوربین شروع به ضبط خودکار می کند ، و با صمیمیت عملکرد مهمان ناخوانده شما را در زمان واقعی ضبط می کند.

علاوه بر این ، دوربین Penzo از لنزهای زاویه ای 140 درجه برخوردار است که با استفاده از آن می توانید از یک عکس یا ضبط در یک طیف گسترده عکس بگیرید. و همه اینها نیست ، این فناوری همچنین دارای یک فناوری هشدار تشخیص حرکات هوشمندتر است و آن را به راحتی تبدیل به یک وسیله ضبط ضروری برای اهداف امنیتی می کند.

  • نمایش زمان واقعی 1080P HD / لنزهای زاویه دید گسترده 150 درجه
  • هشدارهای تشخیص حرکت
  • ضبط هنگام شارژ
  • باتری قابل شارژ داخلی
  • برنامه Android و IOS پشتیبانی می شود
  • قابلیت رمز گذاری برای دوربین
  • پخش / عکس فوری / ضبط از راه دور
  • ضبط حلقه ای
  • پشتیباتی از 128 گیگابایت حافظه

 

Add Url