کوادکوپتر SNAPTAIN A15

 • فیلمبرداری با کیفیت فول اچ دی FULL HD
 • قابلیت ارسال تصاویر بر روی گوشی هوشمند
 • کنترل بسیار ساده
 • قابلیت عکسبرداری انلاین با تنظیمات
 • تعیین نقطه فرود و پرواز
 • سنسور های حساس به موانع
 • استفاده بسیار آسان با استفاده از اپلیکیشن مخصوص
 • دارای سنسور ضد لرزش
 • مناسب برای فیلمبرداری در سرعت بالا
 • وزن بسیار ایده آل
 • زمان پرواز 30 دقیقه با هر بار شارژ
 • قابلیت چرخش 360 درجه
 • زاویه دید دوربین 120 درجه
 • قابلیت تنظیم صدا به صورت آنلاین
تعداد بازدید : 493
تاریخ انتشار :
در صورت عدم نمایش قیمت با 09351797631 تماس بگیرید.
تماس با فروشنده    زمان پاسخگویی : 9 صبح تا 9 شب

کوادکوپتر SNAPTAIN A15

این وسایل پروازی با قیمت بسیار مناسب تری به بازار ارایه می شوند ، و این کاهش قیمت به خاطر نوع دوربین این محصولات ، میزان زمان پرواز و همچنین فاکتور های بسیار زیاد دیگری می باشد ، البته این کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 از لحاظ تجهیزات بسیار کامل می باشد ، و قیمت پایین آن بخاطر این است که این مدل برای نسل های جوان ، و اسکیت بازان یا ورزشکاران جوان ، که پول زیادی ندارند و میخواهند از حرکات ورزشی زیبای خود از تمامی زوایا فیلمبرداری کنند ، و کلیپ های زیادی را تولید کنند ، و حتی معروف شوند ، می توانند از این دستگاه های فوق حرفه ای استفاده نمایند ، در ادامه به توضیح پیرامون قابلیت های چشمگیر این کوادکوپتر می پردازیم ، با تیم فنی مینی دی وی پرو همراه باشید .

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 دارای قابلیت های فراوان

قابلیت های اصلی

دوربین قدرتمند با زاویه دیدی 120 درجه

در این کوادکوپتر یک دوربین بسیار قدرتمند تعبیه شده است که با لنزی با زاویه دید 120 درجه میتواند ، محیط گسترده ای را تحت پوشش فیلمبرداری خود در بیاورد ، و از محیط وسیعی به طور همزمان فیلمبرداری کند ، که این باعث شده است ، از این مدل کوادکوپتر در ساختن کلیپ های حرفه ای ورزشی بسیار استفاده میشود ، مخصوصا که این دستگاه ها ، با استفاده از اپلیکیشن خاص خود کنترل می شوند ، که استفاده از آنها را بسیار ساده و لذت بخش میکند.

ارسال تصاویر FVP

منظور از این قابلیت این می باشد ف که این دستگاه ها قابلیت این را دارند ، که ویدیو های گرفته شده را مستقیما به گوشی همراه شما برسانند ، منظور از مستقیم این می باشد که ارسال تصاویر به هیچ وجه هیچگونه تاخیری ندارد ، و ویدیو های گرفته شده به صورت LIVE بر روی گوشی شما پخش می شود ، اینطور میتوان گفت که ، لنز دوربین گوشی شما ، لنز روی دستگاه کوادکوپتر می باشد (به همین اندازه سریع تصاویر ارسال می شوند. 

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 با قابلیت ارسال زنده تصاویر

دارای لنز چند پارچه

لنز دوربین این دستگاه ها هفت پارچه می باشد ، این موضوع باعث می شود که در تمامی محیط های مختلف با میزان نورهای مختلف دوربین قادر باشد ، که نور را با دوربین سازگار کند ، و این قابلیت کمک میکند که در تمامی جاها ، و همه مناظر شما بتوانید تصاویر با کیفیتی را بگیرید .

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 با قدرت فیلمبردای فوق العاده

ماندن در ارتفاع

یکی از حالت های این دستگاه ماندن ثابت در ارتفاع می باشد ، این ویژگی باعث می شود که بتوانید با استفاده از این دستگاه در ارتفاع های بسیار زیاد ، دستگاه را در حالت ثابت گذارده و به عنوان یک نگهبان از این دستگاه استفاده نمایید .

فیلمبرداری سه بعدی Filips 3D

یکی از قابلیت های زیبای این دستگاه ، حالت فیلمبرداری سه بعدی می باشد ، شما با استفاده از این حالت در ارتفاع بسیار زیاد میتوانید ، عکس های سه بعدی بسیار زیبایی را ثبت و ضبط کنید ، که این دوربین را برای ورزشکارانی که میخواهند از حرکات زیبای خود در تمامی جهات فیلم ، یا عکس های 3 بعدی بگیرند بسیار مناسب می باشد .

دکمه بازگشت Return Bttom

این دکمه برای حالت های اضطراری تعبیه شده است ، که شما برای استفاده از دستگاه خود ، توصیه های هوا شناسی را جدی نمیگیرید ، و یا اینکه ناگهان در راه حرکت دستگاه شما پرنده ای ظاهر شود و .... با فشار دادن این دکمه ، کوادکوپتر شما به نقطه فرود تعیین شده باز میگردد .

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 دارای قدرت عکسبرداری سه بعدی

کنترل صدای هوشمند Smart Voice control

زمانی که شما در حال استفاده از این کوادکوپتر هستید به راحتی میتوانید ، با استفاده از کلمات هم ، دستگاه خود را هدایت کنید ، به عنوان مثال دستگاه شما در آسمان در حال پرواز می باشد ف و شما در حال پیدا کردن زاویه مناسب برای ساختن کلیپ خود هستید ، میتوانید بگویید : چپ ، چپ ، چپ و دستگاه همینطور به سمت چپ میرود ، حال شما فرمان ایست را می دهید و دستگاه شما در جای خود می ایستد.

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 با قابلیت کنترل با صدا

کنترل تاچ

در این حالت کنترل شما میتوانید با استفاده از اپلیکیشن خود ، مسیری که باید کوادکوپتر تان بپیماید را با انگشت خود روی صفحه اپلیکیشن تعیین کنید ، البته که چرخش های 360 درجه و به طور همزمان فیلمبرداری با استفاده از این قابلیت بسیار ساده امکان پذیر می باشد .

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 با قابلیت تنظیم مسیر با استفاده از تاچ گوشی

طراحی منحصر به فرد

در این دستگاه طراحی بسیار زیبا می باشد ، به طوری که سعی شده است در این مدل قیافه ظاهری دستگاه بسیار جذاب و جوان پسند باشد ، به طوری که بسیاری از خریداران این محصول ، جوانان و ورزشکاران می باشند ، در مورد این دستگاه نظر سنجی به عمل آمده ، نشان میدهد که همه از قیافه ظاهری این دستگاه بسیار راضی بوده اند.

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 با طراحی ظاهری منحصر به فرد

لوازم جانبی

لوازم جانبی در این دستگاه نسبت به سایر کوادکوپتر های هم قیمت ، بسیار عالی و مناسب می باشد ، ولی مقایسه لوازم جانبی این دستگاه که بیشتر جنبه سرگرمی جوانان را دارد ، با دستگاه های فوق حرفه ای ( مثل کوادکوپتر های DJI ) یک اشتباه می باشد ، چرا کوادکوپتر هایی در بازار موجود می باشند که برای فیلمبرداری های فوق حرفه ای ، یا در ارتفاع های بسیار بالا ، با کیفیت های فیلمبرداری بسیار بالا تری وجود دارد ، که این موضوع باعث می شود دستگاه های فوق حرفه ای دارای لوازم جانبی بسیار گسترده تری باشند ، چرا که باید برای فیلمبرداری در تمامی شرایط آب و هوایی یا در جاهای سخت بتواند از این دستگاه ها استفاده نماییند . 

 

کوادکوپتر مدل SNAPTAIN A15 دارای لوازم جانبی فراوان

Add Url