دوربین مینی دی وی

دوربین مینی دی وی MiniDv به دوربین های ریز و مخفی ای گفته می شود از سایز کوچکی برخوردار هستند.و می توانند به صورت نامحسوس در مکان های کوچک و مخفی نصب شوند.این دوربین های رو میتوانید از طریق دستگاه DVR یا به صورت بی سیم (wireless) و بوسیله وای فای (wifi) نصب کنید.

این دوربین ها به اندازه بند انگشت شما می باشد بسیار کوچک و ریز می باشند و دارای ابعادی حدود : طول 4 سانتی و عرض 4 سانتی هستند که از همین رو به دوربین بند انگشتی (finger camera) نیز معروفند.جای تعجب زمانی است که با این ابعاد ریز ،دوربین شما قادر است به صورت بی سیم و با اتصال به وای فای به ارسال زنده ویدیو هایی شما بپردازد.

کیفیت فیلمبردای این دوربین های بی سیم به صورت HD,FULL HD,4K می باشد.در بیشتر این محصولات سنسور ضد لرزش قرار داده شده است.

شاید باورتان نشود ولی این دوربین های ریز و مخفی دارای دید در شب هم هستند با کیفیت قابل قبولی در شب قابل فیلمبرداری می باشند(night vision).

از آنجایی که این دوربین ها دارای نام های مختلفی هستند و اکثر کاربران نام دقیق آن را نمی دانند ،سعی بر آن نهادیم که شما را بیشتر با اسامی این دوربین ها آشنا کنیم.در ادامه همراه ما باشید تا قبل از خرید دوربین مخفی مینی اطلاعات بیشتری را کسب کنید.همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال می تواننید با شماره های ثبت شده در وب سایت ما در ارتباط باشید.

Add Url