مینی دی وی پرو مفتخر است که بعد از 12 سال سابقه کاری در زمینه دوربین های کوچک بند انگشتی ( مینی دی وی ) با حذف کامل واسطه ها محصول با کیفیت و درجه یک را به شما عزیزان عرضه میکند. مینی دی وی پرو در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه واردات دوربین های مدار بسته ، اغاز کرد و پس از 4 سال کار کردن روی واردات دوربین های کوچک (مینی دی وی ) به صورت عمده ، به خاطر تقاضای بالای مشتریان عزیز ، تصمیم به راه اندازی این سایت و فروش محصولات به صورت عرضه مستقیم و تک فروشی به سر تا سر ایران اقدام نمودیم .

پاره ای از فعالیت های مینی دی وی پرو :

این کمپانی نه تنها در داخل کشور مشغول به فعالیت است ، بلکه در سطح تجارت بین المللی نیز سوابق درخشانی دارد ، به طوری که در نمایشگاه تجهیزات الکترونیکی دبی (جیتکس 2017 ) به عنوان خلاق ترین و پر مخاطب ترین غرفه نمایشگاه از این کمپانی تقدیر و تشکر به عمل امد. و ما مفتخر ایم که با داشتن دفاتر بازر گانی در کشور های (چین،دبی،مراکش،مالزی،و...) یکی از بزرگترین تاجران لوازم دیجیتال هستیم . که با واردات مستقیم و همچنین عرضه مستقیم محصولات ،وجود واسطه ها(دلال ها) را به صفر رساندیم.

 

سؤال های متداول در مورد ما:

1-آیا می توان به صورت حضوری اقدام به خرید کرد ؟

برای خرید حضوری هیچ مانعی وجود ندارد ، ولی به خاطر طیف فعالیت های گسترده این مینی دی وی پرو ، فقط خرید های عمده (بالای 100 عدد ) و یا گرفتن نمایندگی ،به صورت حضوری میتوانید تشریف بیاورید.

2-آیا محصولات شما گارانتی دارد ؟

بله تمامی محصولات ما باگارانتی تعمییر یک ساله ارائه میشوند.

3-چه مواردی شامل گارانتی میشود؟

تمامی ایراداتی که به صورت فنی باشد و خود فرد مصرف کننده در به وجود آمدن این مشکل نقشی نداشته باشد (به عنوان مثال خود فرد در خراب شدن دوربین نقش نداشته باشد) شامل گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشد.

البته در این مبحث باید به این موضوع توجه داشته باشید ، که این محصولات الکترونیکی می باشند ، از این رو نوسانات برقی میتواند تاثیر بد و مخربی روی این دوربین ها داشته باشد ، از این رو هر موردی که برای دستگاه های خریداری شده ، به وسیله نوسانات برق ایجاد شود ، شامل گارانتی نمیشود ، ولی ما تعمییر کار های حاذقی داریم که تعمییرات باشگاه مشتریان ما را به عهده دارند .(هزینه تعمییرات به عهده مشتری می باشد .)

4-آیا تعمییرات هم انجام میدهید ؟

این کمپانی متخصص های حاذق و دوره دیده ای را به عنوان تیم تعمیرات خود دارد ، ولی تعمیرات فقط برای باشگاه مشتریان این کمپانی امکان پذیر می باشد (یعنی این مرکز فقط برای مشتریان خود تعمیرات را انجام میدهد که البته هزینه تعمیرات نیز احتساب میگردد).

5-چه مدت زمانی طول میکشد که محصول به دست مشتری برسد؟

برای مشتریان تهرانی تحویل درب منزل است که کمتر از 2 ساعت زمان میبرد ، و برای عزیزان شهرستانی بعد از 48 ساعت با پست تحویل داده میشود.

6-چگونه میتوان برای خرید در شهرستان ها و واریز اینترنتی پول به این سایت اعتماد کرد ؟

در نگاه اول این سایت دارای نماد الیکتریکی و مجهز به درگاه های بانکی است که خود نماد الکتریکی دلیل کافی (جدا از سابقه کار و جا و مکان مشخص ما) برای اطمینان خرید شما عزیزان است.

 

Add Url