مناسب ترین روش ردیابی خودرو کدام است؟

مناسب ترین روش ردیابی خودرو کدام است؟

در سالهای اخیر شاهد هستیم که تورم در کشور ما با سرعت زیادی رو به بالا رفتن می باشد و به سبب آن می توان مشاهده کرد که قیمت اقلام و اجناس هم با رشد تورم رو به بالا رفتن می باشد. این تورم در بازار خودرو هم بی تاثیر نبوده و می توان دید که خودرو از جمله مواردی می باشد که با رشد قیمت بسیار بالایی مواجه شده است. در نتیجه این افزایش قیمت در بازار خودرو، افزایش سرقت خودرو هم به مراتب با رشد بیشتری رو به رو شده است.

با وجود این شرایط می توان این برداشت را داشت که خرید خودرو برای شخص می تواند به منزله یک سرمایه گزاری باشد. پس با چنین برداشتی حفظ و نگهداری از خودرو و همچنین تامین امنیت و  مراقبت از خودرو می تواند برای مالک خودرو یک مسئله بسیار مهم و ضروری به حساب آید، که از دست دادن آن می تواند ضرر مادی بالایی را در بر داشته باشد.

روشهای مختلفی را برای حفظ و امنیت در خودرو می توان استفاد نمود از جمله استفاده کردن از قفل فرمان، قفل پدال و یا استفاده از دزدگیر. اما برای این که اتومبیل خود را از شر سارقان در امان نگه دارید چه کار دیگری را باید انجام داد؟ یا اگر اتومبیل شما به سرقت رفت چگونه باید آن را پیدا نمود؟

اما در دنیای مدرن امروز می توان از روشهای جدیدی که برای ردیابی خودرو به کار می رود بهرمند شد. شما در این مورد می توانید از روش ردیابی خودرو که در حال حاظر با استقبال کاربران برای حفظ و امنیت خودرو می باشد استفاده نمایید. حالا شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که بهترین روش برای ردیابی خودرو  چه روشی می باشد؟ که با صرف کمی از وقت ارزشمندتان جواب این سوال شما را پاسخ خواهیم داد.

ردیابی خودرو در اپلیکیشن موبایل و تلفن همراه

ردیابی خودرو به وسیله گوشی موبایل

شما می توانید خودروی خود را به وسیله گوشی همراه ردیابی نمایید. در این روش از ردیابی خودرو شما می توانید به وسیله جی پی اس موبایل در صورت این که اتومبیل شما به سرقت رفت آن را ردیابی نمایید، به این صورت که مالک خودرو با قرار دادن یک گوشی موبایل در داخل خودرو اقدام به ردیابی خودرو می نماید. در این روش شما ملزم می باشید که از یک گوشی موبایل دیگر که حتما دارای سیم کارت باشد را در داخل اتومبیل خود پنهان نمایید.

نمونه ردیاب خودرو ارزان قیمت: مینی ردیاب GF07

شما بر روی این گوشی موبایل باید یک نرم افزار جی پی اس مناسب را برای پیدا کردن موقعیت مکانی نصب نمود و این که گوشی موبایل همواره باید باتری آن شارژ داشته باشد. استفاده از روش ردیابی با موبایل همیشه می تواند با دردسرهایی هم همراه باشد از جمله این که شارژ موبایل و یا اینترنت سیم کارت در صورتی که اتومبیل شما به سرقت رفته باشد به اتمام برسد و کار ردیابی اتومبیل را با چالش روبرو نماید، یا در بدبینانه ترین حالت خودروی شما در مکانی برده شود که آنتن دهی موبایل به صورت کامل نباشد و اصطلاحا گوشی موبایل در دسترس نباشد. پس پیشنهاد ما برای شما استفاده از روش دیگری برای ردیابی خودروی خود می باشد.

دزدگیر GPS جی پی اس خودرو و ماشین

استفاده از دزدگیر های تصویری برای خودرو

شاید این فکر هم به ذهن شما رسیده باشد که می توان با استفاده و نصب دزدگیر های پیشرفته امروزی که دارای صفحه نمایش هم می باشند، می توان از سرقت خودرو جلو گیری نمود. این نوع از دزدگیر ها را می توان بر روی انواع خودروها نصب نمود و روش عملکرد آنها به این صورت می باشد که با وارد کردن ضربه و یا باز شدن درب های خودرو به صدا در آمده و همچنین به وسیله ریموت این هشدار را به مالک خودرو برساند.

اما باید این را بدانیم که حتی پیشرفته ترین دزدگیرها هم نمی توانند مانع از ورود سارقان به داخل خودرو شوند و در برخی از موارد، سارقان با از کار انداختن دزدگیر اتومبیل اقدام به سرقت وسایل خودرو و در برخی موارد سرقت خود خودرو می نمایند. به همین جهت اگر خودروی شما مجهز به ردیاب خودرو نباشد، رد یابی خودروی شما امکان پذیر نمی باشد و پلیس هم در پیدا کردن خودروی شما کاری را نمی تواند انجام دهد. شاید این تجهیزات در کند کردن کار سارقان موثر باشد، ولی در ره گیری و پیدا کردن خودروی شما بعد از سرقت نمی توانند موثر باشند.

مناسب ترین روش ردیابی خودرو کدام است؟ 

در این قسمت از مقاله که ما را همراهی نموده اید قصد داریم که به شما مناسب ترین روش برای ردیابی خودرو را به شما معرفی نماییم.

به جرات می توان گفت که استفاده از ردیاب یا جی پی اس در خودرو می تواند بهترین روش برای ردیابی و پیدا نمودن خودرو در صورت سرقت باشد. جی پی اس یا ردیاب خودرو مزایا و کاربردهای فراوانی برای خودروی دزدیده شده و گم شده دارد. این نوع از ردیاب های خودرو از سیگنال GPS برای تعیین موقعیت دقیق خودرو استفاده می نمایند. دستگاه ردیاب خودرو بعد از دریافت اطلاعات و سیگنالهای ماهواره، این اطلاعات دریافتی را به سرور و سپس از آن طریق به اپلیکیشن  گوشی هوشمند شما ارسال می شود که قابل دسترس می باشد.

شما قادر خواهید بود که از این طریق موقعیت خودروی خود را در لحظه در اختیار داشته باشید، این بدان معناست که یعنی شما دارای آرامش خاطر می باشید و دسترسی به وسیله نقلیه خود در سریعترین زمان ممکن در صورت به سرقت رفتن خودروی خود می باشد. ردیاب های خودرو دارای امکانات و ویژگی های متنوع و کاربردی می باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی های مهم ردیاب خودرو و معرفی آنها

ارتباط از راه دوربین گوشی با GPS

همانطور که متوجه شده اید می توان گفت که بهترین روش برای این که بتوان خودروی خود را بعد از این که به سرقت رفته است را ردیابی نمایید و از محل دقیق آن اطلاع داشته باشید، استفاده از سیستم ردیاب خودرو می باشد. ردیاب های خودرو دارای امکانات و ویژگی های متنوعی می باشند که شما با توجه به مدل اتومبیل خود و این که چه استفاده ای از آن داشته باشید، می توانید یک ردیاب با امکانات مورد نیاز را برای خودروی خود انتخاب نمایید. ویژگیهای مهم ردیابهای خودرو را می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • ردیابی لحظه به لحظه خودرو.
 • امکان ارسال هشدار به مالک خودرو.
 • امکان خاموش نمودن خودرو از راه دور.
 • رهگیری به صورت آنلاین و در لحظه.
 • امکان دسترسی به مناطق کور با استفاده از فن آوری LBS.
 • دارای سیستم درخواست اعلام اظطراری SOS.
 • دارای باتری داخلی برای استفاده در شرایط اضطراری.
 • استفاده از گیرنده های GPS قدرتمند.
 • دارا بودن اپلیکیشن اختصاصی برای نمایش در گوشی موبایل و کامپیوتر.
 • دقت بالا در ردیابی موقعیت خودرو.
 • پوشش گسترده در سراسر کره زمین.
 • مقرون به صرفه بودن.

شما تمامی این امکانات و ویژگی ها را می توانید در ازای خرید ردیاب خودرو در اختیار داشته باشید و در هر لحظه از شبانه روز بتوانید از موقعیت دقیق خودروی خود مطلع باشید. ردیاب های خودرو دارای ابعاد کوچکی می باشند که می توان آن را به دور از چشم سارقان در خودرو نصب نمود و از اطمینان و آسایش بیشتری بهره مند شد.

Gps کوچک ردیابی در تلفن همراه

در انتها وسخن پایانی با شما

در دنیای مدرن امروزی که ما زندگی می کنیم، سارقان هم برای انجام دزدی و سرقت از روش های مدرن و به روز شده استفاده می نمایند، شاید بتوان گفت که دیگر استفاده از تجهیزات و لوازم قدیمی برای جلوگیری از سرقت خودرو برای سارقان کارساز نباشد و نتواند تضمینی برای برگشت سرمایه شما باشد.

اما استفاده از فن آوری های مدرن و مختلف مانند ردیاب های خودرو از اطمینان بالایی برخوردار می باشند و این امکان را فراهم سازند که با کمترین نگرانی از خودروی خود مراقبت و محافظت نمایید. در کنار تمامی این امکانات شما با در اختیار داشتن اطلاعاتی همچون مسافت پیموده شده و کنترل از راه دور و همچنین توانایی گزارشگیری از ردیاب خودرو به عنوان مقرون به صرفه ترین وسیله برای ردیابی و محافظت از خودروی شما محسوب شود.

به طور حتم شما از آن دسته از افرادی نمی باشید که خرید یک ردیاب خودرو را با از دست دادن سرمایه خود و یا هزینه خرید یک خودروی دیگر آن هم در این روزها برابر بدانید. پس با علم به این که خرید یک ردیاب خودروی خوب می تواند خود به منزله یک سرمایه گزاری خوب باشد، در خرید آن هیچ گونه تردیدی را به خود وارد نمی نمایید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ردیاب خودرو و مشاوره با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی، سوالات و راهنمایی های مورد نیاز خود را در رابطه با نحوه خرید و چگونگی نصب آن بر روی خودرو مطلع شوید.

یک پیشنهاد دیگری برای امنیت خودرو شما دوربین خودرو و دوربین ثبت وقایع میباشد که در هنگام وجود جرم میتواند شواهد کافی برای ثبت شکایت به مراجع قانونی شما را فراهم کند.