مسیر یاب خودرو GPS S400

3.5 (۱۵ نفر)
استعلام عمده بازخورد کالا
نکات هنگام خرید
مشتریان عزیز در هنگام خرید دقت لازم رو داشته باشید ،هیچ محصولی به هیچ عنوان پس یا تعویض نمیگردد

مسیر یاب GPS NAVMAN S400 

این تکنولوژی یک مسیر یاب فوق حرفه ای میباشد ، که قابلیت نصب بر روی تمامی خودروهای موجود در بازار ایران را دارد ، این تکنولوژی مجهز به سیستم ماهواره ای Google Map میباشد ، که به راحتی میتواند تمامی مسیر ها حتی در روستاهای دور افتاده را بدون کوچکترین مشکلی ردیابی کند ، و از این رو میتواند مسیر یابی را به کاری بسیار آسان ، و رانندگی را به کاری لذت بخش تبدیل کند ،در ادامه به توضیح پیرامون ویژگی های این محصول میپردازیم ، با تیم فنی مینی دی وی پرو همراه باشید.

مسیر یاب Gps NAVMAN S400 یک تکنولوژی هوشمند مسیر یابی

مسیریاب خودرو چیست؟

اصولا مسیریاب خودرو به تجهیزاتی گفته می شود که با استفاده از آن ها می توان در حین رانندگی به مسیریابی و پیدا کردن موقعیت خود و مکان های مختلف، پرداخت. مسیریاب خودرو می تواند به صورت دستگاهی جداگانه در جلوی داشبورد نصب شود و یا در قالب یک گوشی تلفن همراه یا تبلت نیز مورد استفاده قرار بگیرد. با توجه به اینکه امروزه اکثر خودروها مجهز به سیستم مالتی مدیا و نمایشگر هستند، مسیریاب خودرو نیز به عنوان بخشی از امکانات این سیستم های مالتی مدیا در این خودروها تعبیه شده است و نیاز به نصب تجهیزات اضافه نیست.اما برای آن دسته از خودروهایی که فاقد چنین امکاناتی هستند هم می توان با مبلغی نه چندان زیاد، اقدام به خرید یک دستگاه مسیریاب مخصوص خودرو نمود .

مسیر یاب خودرو NAVMAN GPS S400 تکنولوژی هوشمند مسیر یابی

ویژگی های این محصول:

1-دارای مسیر یابی دقیق

این GPS دارای مسیر یاب دقیق میباشد به طوری که به راحتی میتوان مسیر درست را تشخیص داد ، طریقه کارکرد این ویژگی در عکس پایین به راحتی مشخص است ، ولی برای توضیح بیشتر ، یک دوراهی را درنظر بگیرید ، این GPS در این موارد راه درست را کاملا جدا و مشخص نمایش میدهد (مانند عکس زیر)

مسیر یاب NAVMAN GPS S400 دارای نمایشگر مسیر حرفه ای

2-نمایش سرعت دقیق

این GPS دارای نمایشگر سرعت نیز میباشد ، که میتواند سرعت را در هر لحظه گزارش دهد ، و همچنین دارای هشدار دهنده سرعت غیر مجاز نیز میباشد ، یعنی از طرفی دارای این قابلیت است ، که تمامی سرعت های مجاز در تمامی جاده ها را تشخیص دهد .

مسیر یاب NAVMAN GPS S400 دارای نشانگر سرعت

3-دارای ردیاب

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این تکنولوژی ردیاب آن میباشد ، به طوری که به راحتی میتوانید از محل دقیق ماشین خود اطلاع کسب کنید ، خوب بدیهی است که این قابلیت ، امنیت بالایی را برای ماشین به همراه خواهد داشت ، و چون مجهز به سیستم ماهواره ای Google Map میباشد حتی قابلیت ردیابی در خارج از کشور را هم داراست.

 

Add Url