دوربین مخفی SQ16 مینی کوچک ۲.۵*۲.۵ سانتی متر

3.5 (۱۵ نفر)
استعلام عمده بازخورد کالا

یکی دیگر از سری دوربین های SQ سازنده دوربین های مخفی و کوچک Mini Dv Camera

  •  فیلم ها و عکس های Full HD
  • وضوح فیلم: 1920 * 1080P - به شما کمک می کند تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا را ضبط کنید.
  • تشخیص حرکت: به طور خودکار شی متحرک را شناسایی کرده و پس از آن فیلم را ذخیره کنید
  • طراحی کاملا مخفی و ساده
  • استفاده چند منظوره ، داشکم ، مراقبتی و نظارتی یا استفاده در هواپیمای بدون سرنشین
  • ضبط حلقه : این دوربین مخفی کوچک از کارت T-Flash تا ظرفیت 32 گیگابایت برای ضبط حلقه فیلم پشتیبانی می کند و در صورت پر بودن کارت (به طور کامل کارت micro SD ) به طور خودکار قدیمی ترین پرونده های ویدیویی را رونویسی می کند
  • دید در شب Night Vison : مجهز به 4 LED مادون قرمز دید در شب تقویت شده برای نمایش واضح در شرایط کم نور یا تاریکی کامل است.
  • استفاده آسان :  این دوربین مخفی با یک کلید کار می کند ، فوق العاده راحت کار می کند.

خرید مخفی کوچک مینی دی وی

نکات هنگام خرید
مشتریان عزیز در هنگام خرید دقت لازم رو داشته باشید ،هیچ محصولی به هیچ عنوان پس یا تعویض نمیگردد

بررسی دوربین فیلمبرداری مخفی و کوچک SQ16

دوربین مخفی SQ16 یکی دیگر از دوربین های سری مخفی مینی دی وی است که بسیار ساده و غیر قابل تشخیص طراحی شده و همانند یک تاس تزیینی ساده می باشد و لنز فیلمبرداری آن در هنگام روشن بودن کاملا مخفی است و هیچ چراغ چشمک زنی در هنگام فیلمبرداری روشن باقی نمی ماند تا به صورت کاملا مخفی به مراقبت اتاق و محل کار شما بپردازد.

این دوربین کوچک مخفی برای مصارف مختلفی همچون : نظارت بر اتاق کار ، اتاق کودکان ، اتاق سالمندان ، انبار و پارکینگ و ... قابل استفاده است و باتوجه با کوچک و سبکی آن حتی در کوادکوپتر ها هم مورد استفاده قرار میگیرد.

این دوربین با باتری لتیومی ۲۰۰ میلی آمپری خود میتواند حداکثر تا ۵۰ دقیقه به صورت مداوم فیلمبرداری کند و در صورت قرارگیری در حالت تشخیص حرکت ، دوربین در حالت استندبای و آماده به کار قرار میگیرد و صرفه جویی زیادی در میزان باتری آن میشود و فقط در صورت مشاهده حرکت در محیط شروع به فیلمبرداری میکند ، حتی شما میتوانید یک آداپتور یا پاور بانک به آن متصل کرده و ۲۴ ساعته از آن استفاده کنید.

دارای ۴ عدد LED دید در شب است که عملکرد فیلمبرداری در شب آن را بهبود بخشید است . این بدان معنی نیست که در شب فیلم های کاملا واضح را ارایه دهد ، این دید در شب تصاویر را تا حدودی واضح میکند و نباید توقع داشت که همانند یک دوربین فیلمبرداری در شب حرفه ای کار کند.اما فیلم های ضبط شده تا حدودی واضح هستند که چهره سارقین و متجاوزین در محل قابل شناسایی باشد.

دوربین فیلمبرداری کوچک و مخفی sq16

سبک ، کم وزن و کاملا مخفی

راهنمای استفاده از دوربین مخفی SQ16

راهنمای استفاده از دوربین مخفی و کوچک SQ16
 
Add Url