دوربین مخفی SQ16 مینی کوچک ۲.۵*۲.۵ سانتی متر

یکی دیگر از سری دوربین های SQ سازنده دوربین های مخفی و کوچک Mini Dv Camera

  •  فیلم ها و عکس های Full HD
  • وضوح فیلم: 1920 * 1080P - به شما کمک می کند تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا را ضبط کنید.
  • تشخیص حرکت: به طور خودکار شی متحرک را شناسایی کرده و پس از آن فیلم را ذخیره کنید
  • طراحی کاملا مخفی و ساده
  • استفاده چند منظوره ، داشکم ، مراقبتی و نظارتی یا استفاده در هواپیمای بدون سرنشین
  • ضبط حلقه : این دوربین مخفی کوچک از کارت T-Flash تا ظرفیت 32 گیگابایت برای ضبط حلقه فیلم پشتیبانی می کند و در صورت پر بودن کارت (به طور کامل کارت micro SD ) به طور خودکار قدیمی ترین پرونده های ویدیویی را رونویسی می کند
  • دید در شب Night Vison : مجهز به 4 LED مادون قرمز دید در شب تقویت شده برای نمایش واضح در شرایط کم نور یا تاریکی کامل است.
  • استفاده آسان :  این دوربین مخفی با یک کلید کار می کند ، فوق العاده راحت کار می کند.

خرید مخفی کوچک مینی دی وی

تعداد بازدید : 6327
تاریخ انتشار :
در صورت عدم نمایش قیمت با 09104696569 تماس بگیرید.
تماس با فروشنده    زمان پاسخگویی : 9 صبح تا 9 شب

بررسی دوربین فیلمبرداری مخفی و کوچک SQ16

دوربین مخفی SQ16 یکی دیگر از دوربین های سری مخفی مینی دی وی است که بسیار ساده و غیر قابل تشخیص طراحی شده و همانند یک تاس تزیینی ساده می باشد و لنز فیلمبرداری آن در هنگام روشن بودن کاملا مخفی است و هیچ چراغ چشمک زنی در هنگام فیلمبرداری روشن باقی نمی ماند تا به صورت کاملا مخفی به مراقبت اتاق و محل کار شما بپردازد.

این دوربین کوچک مخفی برای مصارف مختلفی همچون : نظارت بر اتاق کار ، اتاق کودکان ، اتاق سالمندان ، انبار و پارکینگ و ... قابل استفاده است و باتوجه با کوچک و سبکی آن حتی در کوادکوپتر ها هم مورد استفاده قرار میگیرد.

این دوربین با باتری لتیومی ۲۰۰ میلی آمپری خود میتواند حداکثر تا ۵۰ دقیقه به صورت مداوم فیلمبرداری کند و در صورت قرارگیری در حالت تشخیص حرکت ، دوربین در حالت استندبای و آماده به کار قرار میگیرد و صرفه جویی زیادی در میزان باتری آن میشود و فقط در صورت مشاهده حرکت در محیط شروع به فیلمبرداری میکند ، حتی شما میتوانید یک آداپتور یا پاور بانک به آن متصل کرده و ۲۴ ساعته از آن استفاده کنید.

دارای ۴ عدد LED دید در شب است که عملکرد فیلمبرداری در شب آن را بهبود بخشید است . این بدان معنی نیست که در شب فیلم های کاملا واضح را ارایه دهد ، این دید در شب تصاویر را تا حدودی واضح میکند و نباید توقع داشت که همانند یک دوربین فیلمبرداری در شب حرفه ای کار کند.اما فیلم های ضبط شده تا حدودی واضح هستند که چهره سارقین و متجاوزین در محل قابل شناسایی باشد.

دوربین فیلمبرداری کوچک و مخفی sq16

سبک ، کم وزن و کاملا مخفی

راهنمای استفاده از دوربین مخفی SQ16

راهنمای استفاده از دوربین مخفی و کوچک SQ16
 
Add Url