دوربین امنیتی و مراقبتی

فروشگاه تخصصی دوربین عکاسی و فیلمبرداری MiniDvPro شامل جدیدترین دوربین های جدید موجود در بازار ایران و جهان است.مجموعه مینی دی وی پرو "دوربین کوچک" را رده کیفیت "خوب" برای شما خریداران مهیا کرده است.طبیعی است که رده دوربین های کوچک دارای مدل های مختلف با کیفیت متفاوت است و در رده های فیک، تولید چین، کیفیت خوب، اصل میباشد.چون این دوربین ها دارای برند های مطرحی نیست در بازار مدل های تقلبی بسیاری موجود است که برای شناسایی یک دوربین خوب شما نیاز به تجربه چندین سال استفاده از این دوربین های را دارید، از آنجایی که تیم ما به صورت تخصصی فعالیت خود را در سال های گذشته روی این دوربین ها آغاز کرد، اطلاعات بسیار مفیدی به دست آورد که توانایی تشخصی اصل بودن را برای تیم فنی ما فراهم کرد.

تمامی دوربین های موجود در وب سایت ما با ضمانت کیفیت و قیمت عرضه می شود.تمامی دوربین ها و محصولات ما قبل از ارسال به صورت کامل تست شده و تقدیم شما مشتریان عزیز می شود و در صورت داشتن هر گونه معیوبی، محصول فروخته شده بدون هیچ قید و بندی تعویض می شود.

نکاتی در هنگام خرید دوربین امنیتی

کیفیت و زاویه دید

دوربین کوچک اغلب دارای کیفیت های بسیار بالایی نیستند چرا که لنز این دوربین های بسیار کوچک است و همانطور که میدانید هر چه لنز دوربین بزرگ تر باشد نور بیشتری دریافت کرده و کیفیت و نمای تصویره بهتری را ارائه میدهد .حداکثر کیفیتی که این دوربین های دارند 1080 میباشد و نباید توقع زیادی از این دوربین ها داشت.در هنگام خرید به زاویه دید دوربین های توجه کنید چرا که این دوربین های دارای زاویه دید متنوعی هستند مثل 70 درجه تا 360 درجه.دوربین های نسل ahd اغلب زاویه دید کمتری دارند و دوربین های eye cam زاویه دیدی 360 درجه ای دارند.ضبط صدا و پخش صدا در محیط یکی دیگر از شاخصه های مهم میباشد.

کوچکی و استفاده راحت

بهترین دوربین باید کوچک، محجوب و آسان برای استفاده باشد. در حالی که دوربین‌های امنیتی خانگی دقیقاً می‌توانند همین کار را انجام دهند، اما معمولاً آشکارتر و آسان‌تر شناسایی می‌شوند. دوربین های کوچک باید به سختی شناسایی شوند و به راحتی در مکان های مجزا پنهان شوند. اگر خودتان را کمی جیمز باند می‌دانید، می‌توانید این دوربین  پوشیدنی را نیز برای فیلم‌برداری در حال حرکت تهیه کنید.

بهترین دوربین‌ ها به اندازه‌ای کوچک هستند که در مکان‌های غیرمنتظره قرار بگیرند و توجه را به خود جلب نمی‌کنند. حتی می‌توانید به‌عنوان اشیاء ساده خانگی مانند ساعت یا لامپ یا عینک آفتابی مبدل می‌شوند، تهیه کنید.به غیر از اندازه و اینکه چقدر راحت می توان آنها را پنهان کرد، چیزهای دیگری نیز وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. اولاً، شما می خواهید دوربین میدان دید وسیعی داشته باشد تا بتواند تا حد امکان محیط اطراف خود را ببیند.

در حالی که وضوح تصویر در اکثر دوربین‌ها بسیار مهم است، اما در مورد دوربین‌های کوچک چندان اهمیتی ندارد زیرا به محتوایی که ضبط می‌کنید بیشتر علاقه دارید تا کیفیت تصویر. چرا نیاز به پردازش فایل‌های 4K عظیم که فضای زیادی را اشغال می‌کنند، در حالی که 720p بیش از حد کافی است را به زحمت بیاندازید؟