دوربین حیات وحش

تایم لپس به معنای گذشت زمان. حتما ویدیو های رو تماشا کردید که رو اون گذشت طولانی زمان رو با افزایش سرعت فیلم در یک بازه زمانی کوتاه به تصویر می کشند.مثلا فیلمبرداری از رشد یک گیاه که زمانبندی دقیق و زمان زیادی برای فیلمبرداری می طلبید. برای این منظور دوربین های تایم لپس بهترین گزینه می باشند زیرا که به با نصب در محیط مورد نظر به صورت خودکار به فیلمبرداری می پردازد و فرآیند بلند مدت فیلمبرداری را به یک فیلم کوتاه زیبا تبدیل می کند.

دوربین های Time leaps مناسب برای مستند سازی  ، موارد نظارتی و مراقبتی و تمامی علاقه مندان به طبیعت و حیات وحش است.

تایم لپس چگونه کار میکند ؟

در یک دوربین معمولی سرعت فیلم برداری (فریم در ثانیه)  24fps می باشد که 24 قطعه عکس را در یک ثانیه ثبت میکند که در این حالت شما هیچ گونه تغییری را در سرعت فیلمبرداری مشاهده نمی کنید.اما اگر فیلم با سرعت کمتری گرفته بشه چی ؟ مثلا 10 فریم در ثانیه یا کمتر !!! در این حالت تایم لپس اتفاق می افتد و  شما حس می کنید سرعت فیلمبرداری زیاد شده است در صورتی که اینگونه نیست و در حقیقت فاصله بین فریم ها زیاد شده است و فیلم با سرعت معمولی پخش می شود.به عکس زیر دقت کنید.

فریم های ثبت شده در تایم لپس

در عکس بالا کاملا مشخص است که فیلمبرداری در حالت Time Leaps فریم های کمتری در واحد زمان ثبت می شود.به همین دلیل می تونیم 5 ساعت فیلمبردار رو در 5 دقیقه ببنیم.

دوربین های مستند سازی

با این دسته از دوربین های می توانید پوشش کامل را در زمینه مستند سازی داشته باشید البته باید توجه داشته باشید که در این دوربین ها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و شما بسته به نیاز خود دوربین مستند سازی خود را انتخاب نمایید.

لیست دوربین های تایم لپس

در لیست زیر بهترین برند های دوربین های Time Leaps برای شما مشتریان عزیز MiniDvPro تهیه شده است.انواع دوربین های مستند سازی و تایم لپس در لیست زیر.قیمت خرید دوربین و لیست قیمت این دوربین ها در زیر:

لیست و قیمت خرید دوربین حیات وحش

4 کالا یافت شده است.
Add Url