دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم) دوربینی مانند یک پرستار برای کودک یا سالمندان شما.

 • صفحه نمایش رنگی 4.3 اینچی TFT با نمای بالا
 • با قابلیت تنظیم روشنایی برد تا 300 متر
 • دوربین با لنز زاویه دید 50 درجه
 • هشدار حرکت و تغذیه
نکات مهم در هنگام خرید
مشتریان عزیز در هنگام خرید دقت لازم رو داشته باشید، هیچ محصولی به هیچ عنوان پس یا تعویض نمیگردد.
تضمین اصالت
درگاه مطمئن پرداخت (ملی)
ارسال سریع کالا
پشتیبانی تلفنی
توضیحات محصول

نقد و برسی دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

با استفاده از مانیتور ویدئویی کودک BabyCam L، والدین در تماس مداوم با فرزند خود هستند و به لطف صفحه نمایش با وضوح بالا و صدای واضح، همیشه از وضعیت عزیز کوچک خود مطلع می شوند. مانیتور کودک ویدئویی از عقب صدای واضح را با انتقال تصویر با وضوح بالا ترکیب می کند. بنابراین شما همیشه دقیقاً می دانید که عزیز کوچک شما در رختخواب خود چه می کند. به لطف فناوری FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) ، اتصال بدون تداخل و شفافیت تضمین می شود. به دلیل تعویض خودکار و منظم کانال ، مانیتور کودک 100٪ ضد اشکال است. یک دوربین با وضوح بالا روی یونیت نوزاد و صفحه نمایش 4.3 اینچی TFT با روشنایی قابل تنظیم و زوم 2 برابر، نمای بسیار خوبی از فرزند شما ارائه می دهد.

دوربین و پیجر اتاق کودک و سالمندان

دوربین پرستار کودک بیبی کم (BabyCam) Lصفحه نمایش دوربین Bababycam L

ویژگی های فنی دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

BabyCam دارای صدا و فعال سازی حرکتی (VOX) است: اگر فرزند شما با خوشحالی می خوابد، دوربین به طور خودکار به حالت آماده به کار تغییر می کند. به محض این که دوربین صداهایی دریافت می کند یا حرکات کودک شما را حس می کند، دوباره شروع به انتقال می کند. سطح سر و صدا که باید از آن شروع به کار کند می تواند به صورت جداگانه تنظیم شود. علاوه بر این واحد نوزاد به طور دائم در حالت ECO کار می کند. این دو ویژگی محصول نه تنها مصرف انرژی مانیتور کودک را به حداقل می رسانند، بلکه میزان تابش پایین را نیز کاهش می دهند.

 1. به لطف فناوری دیجیتال FHSS ضد اشکال و بدون تداخل
 2. برد تا 300 متر
 3. آنتن تاشو برای دریافت بهتر
 4. دوربین با لنز زاویه دید 50 درجه
 5. صفحه نمایش رنگی 4.3 اینچی TFT با وضوح بالا با قابلیت تنظیم روشنایی
 6. حالت ECO: 0٪ تشعشع در حالت بیکار
 7. عملکرد VOX: روشن شدن خودکار هوشمند
 8. بزرگنمایی 2 برابر
 9. عملکرد دید در شب
 10. عملکرد باتری یا برق از طریق کابل میکرو USB (عمر باتری واحد مادر تا 14 ساعت)
 11. قابلیت تنظیم حساسیت میکروفون
 12. کنترل صدا
 13. هشدار تغذیه

دید در شب

با استفاده از فناوری مادون قرمز، شما می توانید کودک خود را با کیفیت بسیار خوب حتی در مهد کودک تاریک ببینید. بنابراین می توانید دقیقاً ببینید که آیا عزیزم واقعاً خوابیده یا بیدار در رختخواب است. تغییر بین دید روز و شب به صورت خودکار است تا همیشه بهترین دید ممکن را از اتاق کودکان داشته باشید.

مانیتور کودک دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

بدنه دوربین

واحد نوزاد با دوربینی که می تواند 70 درجه کج شود را می توان دقیقاً با تختخواب تراز کرد. بنابراین شما همیشه نمایی عالی از عزیز کوچک خود دارید. به لطف پایه ، مانیتور کودک می تواند بصورت آزاد روی هر سطح صافی قرار گیرد. براکت دیواری یکپارچه همچنین باعث می شود که به راحتی به دیوار یا سقف متصل شود. لطفاً توجه داشته باشید که پیچ و رولپلاک شامل محدوده تحویل نمی شود.

نصب دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

کارایی و باتری

عملکرد باتری یا شبکه اصلی: به لطف باتری داخلی ، واحد مادر می تواند مستقل از منبع تغذیه ثابت کار کند. پایه یکپارچه: واحد مادر را می توان بصورت آزاد روی هر سطح صاف قرار داد. کنترل برد: مانیتور کودک با برد حداکثر 300 متر آزادی حرکت کافی در خانه و باغ را ارائه می دهد. حتی می توان برد را با آنتن تاشو افزایش داد. به محض خروج از منطقه اتصال پایدار و دیگر نمی توان استفاده مطمئن را تضمین کرد، دستگاه دریافت کننده از نظر نوری و صوتی به شما اطلاع می دهد. هشدار تغذیه: برای یک برنامه معمول روزانه ، بچه ها باید در فواصل منظم تغذیه شوند. زنگ تغذیه به شما کمک می کند تا زمان مناسب را برای وعده غذایی بعدی از دست ندهید.

دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

محتویات داخل بسته

 1. دوربین
 2. پایه نصب
 3. دفترچه راهنما

محتویات داخل بسته دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

مشخصات فنی

تصاویر

دوربین پرستار کودک BabyCam L بیبی کم
دوربین پرستار کودک BabyCam L بیبی کم
دوربین پرستار کودک BabyCam L بیبی کم
دوربین پرستار کودک BabyCam L بیبی کم
دوربین پرستار کودک BabyCam L بیبی کم
دوربین پرستار کودک BabyCam L بیبی کم

نظرات و بازخورد

نظر خود را به اشتراک بگذارید نظرات شما راهنمای خوبی برای دیگر خریداران این کالا میباشد. با ارسال نظر خود 450 امتیاز دریافت کنید . با امکان تبدیل امتیاز به تخفیف در پنل کاربری

پرسش ها