دوربین و پیجر اتاق کودک و نوزاد

دوربین مانیتور کودک وسیله ای است که توسط والدین برای تماشا، گوش دادن  و نظارت بر کودک از راه دور استفاده می شود. این دستگاه از یک واحد فرستنده کودک (معمولاً یک دوربین مجهز به یک میکروفون که در نزدیکی کودک شما قرار می گیرد) و یک واحد والدین گیرنده تشکیل شده است. به طور خلاصه، صداها، ویدئو و داده ها را توسط امواج رادیویی یا اتصال WiFi به گیرنده والد منتقل می کند.

به طور خلاصه، یک بیبی کم شما را قادر می سازد بدون حضور در اتاق خواب، کودک خود را بررسی کنید و از انواع خطرات احتمالی محیط آگاه شوید. در صورتی در خانه خود پرستار کودک دارید میتوانید حرکات پرستار خود را از راه دور زیر نظر داشته باشید و در صورت لزوم هشدار های صوتی برای پرستار خود ارسال کنید.

لیست و قیمت دوربین و پیجر اتاق کودک و نوزاد

29 کالا یافت شده است.

خرید دوربین اتاق کودک baby cam کنترل کودک و سالمندان

دوربین های کودک و پیجر پرستار می توانند برای مراقبت از کودک شما بسیار مفید باشند، به خصوص جدیدترین مدل ها با قابلیت های فنی چشمگیر بسیار زیاد. دوربین های مانیتور کودک در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. برخی از آنها از تلفن شما برای نمایش ویدیوی کودک شما استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر با نمایشگر اختصاصی ارائه می شوند. برخی از شبکه WiFi شما استفاده می کنند در حالی که برخی دیگر فرکانس رادیویی خود را دارند.

3 دسته از این مدل دوربین ها برای مراقبت از کودک و سالمند شما  وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید:

  • دوربین و سیستم مانیتور صوتی
  • دوربین و سیستم مانیتور صوتی و تصویری
  • مانیتورهای ردیابی سلامت نوزاد

این دستگاه های ردیاب جدید می توانند به طور مداوم ضربان قلب، حرکت و سطح اکسیژن کودک شما را کنترل کنند. مدل های کنترل سلامت کودک همیشه دقیق نیستند، بنابراین باید مطمئن شوید که مدلی که انتخاب می‌کنید در طول شب هشدارهای کاذب برای شما ارسال نمی‌کند.

مفیدترین ویژگی های دوربین مانیتور کودک و پرستار چیست؟

مانیتورهای کودک می توانند بسیار بیشتر از این که به شما در مورد گریه کودکتان هشدار دهند، کار انجام دهند. اما بسته به سبک زندگی و پیکربندی خانه شما، ممکن است نیازی به دوربین مراقبت کودک و سالمندان نداشته باشید که کارهای بیشتری انجام دهد. برای کمک به تشخیص موارد ضروری از موارد بی فایده، در اینجا برخی از ویژگی های موجود در مانیتورهای کودک وجود دارد.

همه این گزینه ها ضروری نیستند، در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که ما در نظر می گیریم برای مانیتور کودک ویدیویی مفیدترین آنها هستند:

  • دید در شب
  • فعال سازی صوتی (VOX)
  • پشتیبانی از دوربین های متعدد
  • صحبت کردن
  • لالایی ها
  • دمای اتاق

دید در شب مادون قرمز تقریباً ضروری است. تمام مانیتورهای کودک که به لیست 10 برتر ما راه یافته اند، آن را دارند. دید در شب به شما این امکان را می دهد که کودک خود را در تاریکی ببینید.

فعال سازی صوتی هر زمان که فرزندتان بیدار باشد به شما هشدار می دهد. برخی از تولیدکنندگان مانیتور کودک این را VOX می نامند، برخی دیگر اصطلاحات مخصوص بازاریابی مخصوص به خود را دارند، اما در واقع این فقط راهی است که شما بدون نیاز به نگاه کردن مداوم به ویدیو، بدونید که فرزندتان بیدار است.

اگر بیش از یک فرزند در خانه خود داشته باشید، پشتیبانی از دوربین چندگانه عالی است. با یک مانیتور می توانید کل خانواده را ببینید. همه مانیتورهای وای فای این گزینه را ارائه می دهند، اما تنها مانیتورهای RF سطح بالا آن را دارند.

وقتی می‌خواهید کودکتان را آرام کنید یا فقط به او بگویید که در راه رفتن به اتاق خوابش هستید، صحبت کردن بسیار مفید است.

لالایی یکی دیگر از ویژگی های عالی برای آرام کردن کودک شما در خواب است. دوربین طیفی از آهنگ ها و لالایی ها را پخش می کند که می توانید از تلفن یا واحد والدین خود انتخاب کنید.

اگر در مکانی زندگی می کنید که دما در طول شب به طور قابل توجهی تغییر می کند، دمای اتاق برای اطمینان از راحتی کودک شما مهم است.

برد ارتباطی چیزی است که دوربین مانیتور کودک را مفید می کند. اگر مجبور باشید همیشه در فاصله شنوایی اتاق کودک خود باشید، خرید مانیتور هیچ فایده ای ندارد. همه دوربین های بیبی کم و دوربین های کنترل سالمندان موجود در لیست ما حداقل 115 فوت / 35 متر برد واقعی را در صورت استفاده در داخل خانه به شما می دهند.