آشنایی با دوربین ریز و ریزترین دوربین ها

نویسنده : minidvpro تاریخ انتشار :

معنی دوربین ریز چیست؟

یک دوربین ریز (مخفی) دستگاهی است که قادر به ضبط ویدیو (و گاهی صوتی) از یک مکان بدون فرد خاصی است و به قدری کوچک و ریز می باشد که از دید همگان پنهان باشد. اگرچه گاهی اوقات برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، دوربین های ریز عمدتا برای فعالیت های نظارتی استفاده می شوند.دوربین های ریز برای بررسی از مراقبت از کودکان، گاهی اوقات به عنوان دوربین های پرستار بچه شناخته می شود و همچنین می تواند به عنوان جاسوس در موارد غیر قانونی استفاده شود که MiniDvPro هیچ مسئولیتی در این زمینه نسبت به استفاده شما از این دوربین های ریز و مخفی ندارد.

دوربین های ریز معمولا به عنوان اجسام معمولی در محیط کسب و کار یا خانه مبادله می شوند. انواع دوربین های ریز وجود دارد، و برخی دیگر به طور خاص برای محیط های خاص طراحی شده اند، اگر چه بیشتر آنها طراحی شده اند متناسب با تمام محیط ها. این دوربین ها می توانند سیم کشی یا بی سیم باشند. یک دوربین ریز سیمی به یک دستگاه ذخیره سازی متصل می شود، در حالی که بی سیم ضبط را به گیرنده در شعاع کوچک انتقال می دهد.

دوربین های ریز از کمک های زیادی در حفاظت، ایمنی و حتی تحقیقات در نظر گرفته اند. آنها اغلب توسط اجرای قانون و حتی در محیط های کاری استفاده می شوند تا شواهدی از سرقت یا سوء رفتار ارائه کنند. افسران امنیتی از این دوربین هی برای نظارت بر فعالیت ها و سناریوها استفاده می کنند که اغلب با تجهیزات صوتی و تصویری استاندارد امکان پذیر نیست.

از دوربین های ریز و مخفی، اگر به درستی استفاده نکنند، می توانند نقض حقوق را ایجاد کنند. کارکنان می توانند از کارفرمایان احساس ناراحتی یا حتی ناامید کننده در صورت کشف دوربین های مخفی، به طور بالقوه منجر به یک رابطه کار ناسالم شوند. در محیط های دیگر، آنها می توانند برای محدود کردن حریم خصوصی یا حتی سوء استفاده از افراد استفاده شوند.

در ادامه شما را با برخی دوربین های ریز و مخفی آشنا می کنیم :

مکان ها و دستگاه هایی که در آن دوربین های ریز بکاربرده می شود را بررسی می نماییم و یک آگاهی کلی نسبت به این دوربین ها بدست می آوریم تا هیچ وقت غافل گیر نشویم :)

خرید دوربین کوچک مینی دی وی ، فروش دوربین مینی دی وی

دوربین ریز داخل کفش (دوربین مخفی کا.گ.ب)

این دوربین ریز و  مخفی در دهه 1960 توسط  جاسوس‌های کا.گ.ب در پاشنه کفش جاسازی شده بود، مورد استفاده قرار می گرفت. مراقب باشید، شاید یکی از آنها لباس تاجرها را بپوشد و با سفر در زمان، به سراغ‌تان بیاید.این دوربین به دوربین مخفی  کا.گ.ب معروف شده است.

دوربین ریز و مخفی داخل کفش

دوربین ریز حسگر‌های دود

مراقب حسگر های دود داخل منزل خود باشید این حسگر ها یکی از بهترین مکان ها برای جاسازی دوربین های ریز است.

این دتکتور های دود بهترین مکان برای کار گذاشتن انواع دوربین های ریز و کوچک هستند. کسی هم شک نمیکند!

دوربین ریز و جاسوسی حسگر دود

دوربین ریز داخل دستمال کاغذی

در سال 2010 جنبش حماس اعلام کرد رژیم اسرائیل با استفاده از این دستمال کاغذی به ظاهر بی ضرر به اطلاعات مهمی در این گروه جاسوسی کرده است.اینم از استفاده این دستمال کاغذی مثل یک دوربین ریز که کسی هم شک نکنه.

دوربین ریز و جاسوسی داخل دستمال

دوربین ریز داخل تفنگ الکی

دوربین به اصطلاح جاسوسی زیر در سال 1882 ساخته شده است که بنا به قدیمی بودن ساخت آن سازنده این دستگاه جالب را پیدا نکردیم .این سوال شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با نشانه رفتن یک اسلحه به سمت کسی، بدون بر انگیختن توجه‌ها از او عکس گرفت؟ معلومه اگه این تفنگ دست یک کودک در حال بازی باشه ، دیگه کسی بهش شک نمی کنه و می تونه با نشون دادن وسیله بازیش به سمت هدف مورد نظر از وان عکس بگیره ... به هر حال ایده مخفی کردن یک دوربین در تفنگ الکی، آن هم در قرن نوزدهم واقعاً درخشان است.

دوربین ریز و جاسوسی داخل تفنگ الکی

دوربین ریز داخل ریموت کنترل

ریموت کنترل یکی دیگر از دوربین های ریز و کوچک می تونه باشه ! مراقب باشید D:

دوربین ریز و جاسوسی داخل ریموت کنترل

دوربین ریز فروشگاه MiniDvPro

تمام دوربین های فروشگاه MiniDvPro ریز و کوچک می باشند که البته کیفیتی متمایز با دوربین های ریز بالا دارند.دوربین های شرکت ما در ابعاد (طول : 6 سانتی متر و عرض 3 سانتی متر) می باشند که در حال حاضر ریز ترین دوربین های Full HD محسوب می شوند.برای مشاهده ریز ترین دوربین های فروشگاه ما به لینک زیر مراجعه کنید.

دوربین ریز MiniDvPro

دوربین ریز MiniDvPro

ریزترین دوربین ها را در فروشگاه ما بیابید.دوربین ریز و مخفی

خرید دوربین کوچک مینی دی وی ، فروش دوربین مینی دی وی

Add Url