نکات هنگام خرید
مشتریان عزیز در هنگام خرید دقت لازم رو داشته باشید ،هیچ محصولی به هیچ عنوان پس یا تعویض نمیگردد
توضیحات محصول

دوربین مدار بسته SN-805S

این دوربین از سری دوربین های مدار بسته CCTV تولیدی شرکت XNON می باشد ، که دارای قابلیت های بسیار مناسبی می باشد ، که با لنزی با قدرت فیلمبرداری FULL HD 1920*1080 ساخته شرکت SONY می تواند انتخاب بسیار خوبی در میان دوربین های مدار بسته موجود در بازار باشد ، همچنین این دوربین دارای دید در شب بسیار قدرتمند می باشد ، در ادامه به توضیح پیرامون ویژگی های قدرتمند این محصول می پردازیم با تیم فنی مینی دی وی پرو همراه باشید.

قابلیت های اصلی

1-دید در شب 

این دوربین دارای دید در شب بسیار قدرتمندی می باشد ، که با استفاده از 44 LED قدرتمند دید در شب در میان دوربین های مدار بسته موجود در بازار ایران ، دید در شب بسیار قوی دارد ، به طوری که در تاریکی معمولی قابلیت فیلمبرداری تا 100 متر را دارد ، و در تاریکی مطلق نیز قابلیت تصویر برداری را تا 20 متر دارد ، که این قابلیت (فیلمبرداری در تاریکی مطلق) در تعداد محدودی از دوربین های مدار بسته وجود دارد .

دوربین مدار بسته با قابلیت دید در شب بسیار قدرتمند

2-تفکیک قسمت های دوربین 

این دوربین از سر ی دوربین های مدار بسته می باشد ، که قسمت های مختلف آن از هم جدا می باشد ، منظور این می باشد ،  در زمانی که دوربین دچار مشکل می شود ، به راحتی میتوانید با تعمییر کردن همان قسمت که دارای خرابی شده دوربین را تعمییر کنید ، چرا که بیشتر دوربین های مدار بسته به صورت یکپارچه هستند (منظور این می باشد که با خراب شدن هر قسمت دوربین کل دوربین خراب می شود ) از طرفی این دوربین دارای لنز قدرتمندی ساخته شرکت پر آوازه سونی SONY می باشد ، که باعث می شود دوربین دارای کیفیت فیلمبرداری فوق العاده ای باشد .

دوربین مدار بسته با قابلیت تفکیک قطعات

3-دوربین تحت شبکه IP

این دوربین می تواند تحت شبکه قرار گیرد و از این رو می توانید به راحتی محل کار (کارخانه - شرکت - منزل و .... ) و یا هر جایی که دوربین در آن قرار دارد را به صورت زنده از طریق اینترنت ، لحظه به لحظه زیر نظر داشته باشید ، و این قابلیت باعث می شود که بتوانید به طور کلی به تمامی زوایای کار خود مسلط باشید ، البته این قابلیت کاربرد های بسیار زیاد دیگری نیز دارد ، البته این نکته نیز قابل ذکر می باشد ، که با استفاده از این دوربین های مدار بسته IP از هر کجای دنیا که باشید در هر لحظه که بخواهید میتوانید ، به دوربین خود متصل شوید و تصاویر دوربین را به صورت زنده داشته باشید .

دوربین مدار بسته دارای قابلیت اتصال به IP و اینترنت

4-بدنه دوربین 

این دوربین دارای بدنه نصف آلمینیومی و نصف پلاستیکی تشکیل شده است ، که از لحاظ عمری دارای بدنه بسیار خوبی می باشند ، میانگین عمر این دوربین بین 8 تا 10 سال می باشد ، و همانطور که گفتیم تمامی قسمت های این دوربین به راحتی قابل تعمییر می باشند .

 

دوربین مدار بسته با بدنه آلمینیومی بسیار قدرتمند

مشخصات فنی

نظرات و بازخورد
نظر خود را به اشتراک بگذارید نظرات شما راهنمای خوبی برای دیگر خریداران این کالا میباشد. با ارسال نظر خود 450 امتیاز دریافت کنید . با امکان تبدیل امتیاز به تخفیف در پنل کاربری
پرسش ها
Add Url