آینه مانیتور دار خودرو و دوربین دنده عقب

داشبورد آینه‌های عقب یک نوآوری خارق‌العاده است که ایمنی شما و سرنشینانتان را بهبود می‌بخشد، به‌ویژه اگر خودرویی را بدون آینه دید عقب فیزیکی مؤثر برانید.

انتخاب دوربین آینه عقب مناسب به نظر می رسد یک کار سخت و طاقت فرسا باشد، اما اگر دقیقاً آنچه را که از نظر کیفیت و ویژگی های فیلم نیاز دارید در نظر داشته باشید، می توانید به یک سیستم خوب بسنده کنید. امیدواریم که این لیست، انتخاب دوربین آینه مانیتوردار دید عقب دیجیتال مناسب را آسان‌تر کرده باشد.

دوربین آینه ای تطبیق پذیری فراوانی را در محیط ماشین و خودرو شما ارائه میدهند. مهم نیست که چرا تصمیم به خرید آینه دوربین دار خودرو گرفته اید، طیف گسترده ای از موارد وجود دارد که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. در هنگام خرید اینترنتی آینه دوربین دار خودرو به تعداد دوربین در عقب و جلوی ماشین دقت کنید تا پوشش کامل دوربین را در اطراف ماشین خود داشته باشید.

هنگامی که در هوای نامساعد رانندگی می کنید، یا پشت وسیله نقلیه شما مملو از چمدان است، دید از آینه عقب به طور خطرناکی کاهش می یابد. دوربین های داشبورد آینه دید عقب راه حلی مبتکرانه برای این مشکل ارائه می دهند.

این دستگاه های درخشان روی آینه دید عقب موجود شما متصل می شوند تا به شما نمایش دیجیتالی واضحی از آنچه پشت سر شما می گذرد ارائه دهند. آنها همچنین یک دوربین داشبورد سنتی بر روی صفحه پشتی خود نصب کرده اند که رویدادهای جاده را در مقابل شما ثبت می کند.

اما چگونه می توان دوربین داشبورد آینه عقب را انتخاب کرد؟ و کدام یک بهترین است؟ من یک راهنمای خرید گردآوری کرده ام تا به شما نشان دهم دقیقاً به دنبال چه چیزی باشید.

داش کم آینه عقب چیست؟

داش کم آینه‌های دید عقب دستگاه‌هایی هستند که شبیه آینه‌های عقب سنتی هستند، اما با نمایشگر دیجیتال به جای شیشه در جلو. در پشت دوربین آینه عقب یک صفحه پشتی با دوربین داشبورد قرار دارد که جاده پیش روی شما را تماشا می کند و به طور سنتی فیلم ضبط می کند.

یک دوربین عقب کوچک روی شیشه جلوی عقب شما نصب شده است تا جاده پشت سر شما را نشان دهد. ماژول نمایشگر دیجیتال به راحتی روی آینه عقب خودرو شما بسته می شود و به دوربین شیشه جلوی عقب متصل می شود.

این آینه‌های دوربین دید عقب یک ویژگی ایمنی عالی برای اضافه کردن به وسیله نقلیه شما هستند، به خصوص برای وانت‌ها یا وانت‌هایی که شیشه‌ی عقب ندارند تا بتوانید از آن بیرون ببینید.

هنگام خرید دوربین دیجیتال آینه دید عقب چه نکاتی را باید در نظر گرفت

قبل از اینکه وارد بررسی شویم، در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که باید قبل از خرید دوربین آینه ای خود در نظر بگیرید.

با وجود گزینه های بسیار زیاد در بازار، تشخیص اینکه کدام یک را برای نیازهای خود انتخاب کنید می تواند دشوار باشد. با این حال، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می توانید برای بررسی گزینه ها و یافتن دوربین داشبورد آینه دید عقب مناسب به دنبال آنها باشید:

کیفیت ویدیو

هنگام ضبط ویدیوهای دوربین داشبورد برای استفاده در صورت بروز حادثه ترافیکی، باید فیلمی به اندازه کافی واضح داشته باشید تا جزئیات مهمی مانند پلاک خودرو را انتخاب کنید. دوربین های آینه ای مختلف سطوح مختلفی از کیفیت فیلم را ارائه می دهند.

1080p برای اکثر اهداف به اندازه کافی خوب است، بنابراین مطمئن شوید که هر دوربینی که انتخاب می کنید این وضوح یا بالاتر را ارائه می دهد. بسیاری از گزینه های موجود در بازار ویدئوهای 2K یا حتی 4K را ارائه می دهند.

4K روی کاغذ عالی به نظر می‌رسد، اما پیدا کردن دستگاه‌های پخش سازگار برای مشاهده فیلم دشوار است. انتخاب 4K به جای 2K یا 1080p همیشه ارزش پول اضافی را ندارد.

اندازه صفحه نمایش

همچنین ایده خوبی است که اندازه صفحه نمایش یک آینه دوربین بالقوه را هنگام مرور در نظر داشته باشید. اگر صفحه نمایش شما خیلی کوچک است، وقتی دوربین آینه دید عقب خود را بررسی می کنید، ممکن است مجبور شوید برای مدت طولانی چشم خود را از جاده بردارید. این می تواند خطرناک باشد.

اکثر آینه های دید عقب دیجیتال از نظر اندازه صفحه نمایش بین 10 تا 12 اینچ ارائه می دهند که در هنگام رانندگی خوب و واضح است. برخی از محصولات می توانند این صفحه را تقسیم کنند تا به شما امکان تماشای همزمان فیدهای دوربین جلو و عقب را بدهد.

پشتیبان گیری دوربین ها

همه دوربین‌های عقبی که با دوربین‌های آینه‌ای عرضه می‌شوند، فیلم را از عقب خودرو ضبط نمی‌کنند، بنابراین بررسی این موضوع مهم است. عملکرد اصلی دوربین عقب در آینه دوربین این است که به شما یک فید زنده از آنچه در پشت ماشین اتفاق می افتد را به شما نشان دهد.این به شما این امکان را می دهد که اساساً داش کم دوگانه در جلو و عقب وسیله نقلیه خود داشته باشید.

سازگاری با خودرو

همچنین باید مطمئن شوید که دوربین داشبورد آینه دید عقب که می‌خواهید واقعاً با خودروی خاص شما سازگار است. برخی از خودروهای قدیمی قادر به استفاده از آینه دید عقب دیجیتال یا آینه هوشمند نیستند.

بیشتر آینه‌های داشبورد با اکثر خودروها سازگاری جهانی دارند، اما همیشه بهتر است آن را بررسی کنید. اگر شک دارید، با سازنده خودرو یا سازنده آینه دوربین عقب تماس بگیرید و بپرسید که آیا دستگاه دوربین می‌تواند با وسیله نقلیه شما استفاده شود یا خیر.

ویژگی های اضافی

اکثر دوربین‌های آینه‌ای خودرو ویژگی‌های دیگری را ارائه می‌کنند که می‌تواند مفید بودن این دستگاه‌ها را افزایش دهد.

قبل از خرید دوربین آینه مانیتوردار عقب، باید در نظر بگیرید که آیا واقعاً احساس می کنید که به ویژگی هایی مانند این نیاز دارید یا خیر. برای برخی از رانندگان، یک مدل ساده ساده بدون پرداخت هزینه بیشتر برای ویژگی هایی که احتمالاً از آنها استفاده نخواهید کرد، به خوبی نیازهای شما را برآورده می کند.

آینه هوشمند چه می کند؟

آینه هوشمند نسخه ای از یک آینه دید عقب دیجیتال است که توسط نیسان در سال 2014 ساخته شد. این دستگاه ها دارای نمایشگر دیجیتال و آینه شیشه ای سنتی هستند که به راننده اجازه می دهد تا به دلخواه خود بین این دو سوئیچ کند.

آینه های هوشمند همچنین می توانند اطلاعات اضافی مانند زمان روز، شرایط آب و هوایی و هشدارهای ترافیکی را روی صفحه نمایش خود نشان دهند. این موقعیت طبیعی تری برای راننده است تا این اطلاعات را در حین بررسی آینه عقب خود به دست آورد.

نه به پیچیدگی داش‌کم‌های آینه‌ی عقب، دستگاه‌های جدیدی وجود دارند که آشکارسازهای رادار و داش‌کم‌ها را در یک واحد ترکیب می‌کنند. نخبگان کبرا را بررسی کنید.

نحوه انتخاب آینه هوشمند دیجیتال

انتخاب یک آینه هوشمند دیجیتال مناسب برای شما بستگی به آنچه از آن نیاز دارید دارد. برخی از آینه های هوشمند دارای چندین ویژگی مانند ردیابی GPS، اتصال WiFi و بلوتوث و نمایشگر دوگانه هستند. پی بردن به آنچه نیاز دارید به شما کمک می کند تا محصولات بالقوه را محدود کنید.

در مورد آینه‌های هوشمند، باید همان فاکتورهایی را که در بالا برای دوربین‌های داشبورد آینه‌های دید عقب آوردم در نظر بگیرید - اندازه صفحه نمایش، وضوح تصویر، سازگاری با وسیله نقلیه شما و ویژگی‌های اضافی. هر راننده ای به تمام زنگ ها و سوت های ارائه شده با آینه های هوشمند نیاز ندارد.