ضرورت نصب دوربین های پرستار کودک (بیبی کم)

ضرورت نصب دوربین های پرستار کودک (بیبی کم)

بسیاری از مردم بر این باورند که مانیتورهای کودک نمونه ای از وسایلی هستند که والدین ما در اولین تولد خود هرگز آن را نداشتند، بنابراین اکنون چه لزومی دارد؟ دلیل دیگر می تواند این باشد که کودک فقط در کنار خانه است، بنابراین یک وسیله اضافی برای آنها در خانه است. یا اینکه آنها جلسات خواب کودک خود را به دقیقه می دانند، بنابراین نیازی به مانیتور ندارند. با این حال، وقتی آنها را با میزان حوادث و تلفات مربوط به نوزادانی که تحت نظارت رها می‌شوند، مقایسه کنید، دیگر دلایل خوبی نیستند. اگر این فناوری فوق العاده مانیتور کودک در دسترس ما و در حد بودجه است، پس چرا از آن استفاده نکنیم؟

برای اکثر خانواده هایی که پرستار بچه دارند، دوربین پرستار بچه یکی از وسایل ضروری در خانه است. آنها در زمان دوری به والدین و مراقبان آرامش خاطر می‌دهند و به آنها اجازه می‌دهند هر زمان که مایلند مراجعه کنند. دوربین‌های پرستار بچه اغلب دارای ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای هستند، مانند صدای دو طرفه، هشدارهای تلفن همراه، و لنز با زاویه دید گسترده. این احتمال وجود دارد که فرزند خود را با یک غریبه بسپارید، بسیار نگران کننده است. معمولاً بهترین راه حل، راه اندازی یک دوربین بیبی کم است. ناگفته نماند، این یک راه بسیار مقرون به صرفه برای به دست آوردن آن آرامش در زمانی است که از خانه دور هستید.

در این مقاله نحوه راه اندازی دوربین بیبی کم را به شما آموزش می دهیم. همچنین با اصول اولیه دوربین های پرستار بچه، مزایا و معایب آن ها و موارد مهمی که باید قبل از نصب آن ها در نظر بگیرید، آشنا خواهید شد. دوربین پرستار بچه فقط برای مقاصد قابل قبول و منطقی مانند نظارت بر ایمنی فرزند شما یا جلوگیری از سرقت قابل استفاده است. مانند هر دستگاهی که بی سیم است و می تواند به اینترنت متصل شود.چگونه یک دوربین پرستار بچه در خانه خود راه اندازی کنیم؟ بیایید یاد بگیریم که دوربین پرستار کودک (بیبی کم) چیست. همانطور که از نام آن پیداست، این دوربین در خانه برای نظارت یا مراقبت از پرستار بچه ها یا پرستار بچه هایی که برای تماشای استخدام کرده اید استفاده می شود. آنها معمولاً در مکان‌هایی در اطراف خانه تنظیم یا نصب می‌شوند تا فعالیت پرستار بچه و کودک شما را وقتی که در خانه نیستید به تصویر بکشند. برخی از دوربین‌های پرستار بچه در اشیایی مانند عروسک‌ها یا گیاهان گلدانی پنهان می‌شوند - دور از دید کسی. 

به گفته بسیاری از والدین، اینها برخی از مهمترین دلایل داشتن آن هستند، خواه دوربین های پرستار کودک باشد یا مانیتور کودک صوتی/حرکتی:

 1. آرامش خاطر و امنیت. داشتن آن‌ها می‌تواند اطمینان‌بخش باشد، زیرا به شما اجازه می‌دهد تا در زمانی که با هم در یک اتاق نیستید، بر کارهای کودک نظارت کنید. آرامش خاطر را فراهم می کند، به خصوص برای والدینی که ممکن است کاملاً مضطرب شوند. نیازی به هدر دادن زمان با بررسی مداوم نوزاد خواب نیست، زیرا دوربین های پرستار کودک به شما می گوید چه اتفاقی می افتد.
 2. خواب. ضروری است که والدین خواب و استراحت کافی داشته باشند. اگر والدین خواب کافی نداشته باشند، مراقبت از یک کودک فعال را بسیار خسته‌تر و سخت‌تر می‌کند. کم خوابی باعث تحریک پذیری و افسردگی نیز می شود. داشتن یک مانیتور به شما این امکان را می دهد که به اتاق دیگری بروید و استراحت با کیفیتی شایسته داشته باشید.
 3.  خانه یا آپارتمان کوچکی دارید. اگر کودک شما همیشه به شما نزدیک است، احتمالاً گریه او را از دست نخواهید داد.
 4. کودک شما در حوضچه کنار تخت می خوابد یا شما در کنار هم می خوابید و دلیل اصلی شما برای داشتن مانیتور کودک این است که بتوانید نوزاد خود را در شب مشاهده کنید.
 5.  فردی در خانه دارید که در مورد نوزاد به شما کمک می کند (خانواده شما یا یک پرستار بچه).
 6. شما قبلاً یک سیستم امنیتی نصب کرده اید که می توانید برای نظارت بر نوزاد از آن استفاده کنید.
 7. شما در حال جابجایی از یک حوضچه کنار تخت به یک گهواره جداگانه هستید یا کودک را به اتاق خودش منتقل می کنید.
 8. شما نگران کودک خود هستید و می خواهید هر از گاهی بدون اینکه مزاحمش شوید و بیدارش کنید او را چک کنید.
 9. می خواهید تنفس او را بدون حضور در یک اتاق زیر نظر بگیرید. اعضای خانواده ای دارید که دورتر، در منطقه زمانی متفاوتی زندگی می کنند، یا اغلب برای کاری سفر می کنند. شما به سادگی می توانید به آنها اجازه دهید وارد برنامه شوند و فید مانیتور را در زمانی که مناسب ترین آنهاست مشاهده کنند.
 10. شما می خواهید در حین انجام کارهای کودک در طول خواب، مراقب او باشید. با مانیتور کودک، می‌توانید سگ خود را برای پیاده‌روی بیرون ببرید، برای خود یک فنجان قهوه درست کنید یا در باغ کار کنید و بدانید که گریه کودکتان را از دست نخواهید داد.
 11. شما می خواهید بچه های بزرگتر خود را که در اتاق دیگری بازی می کنند، در حالی که مشغول انجام کار دیگری هستید، نظارت کنید.

چند مرحله برای کمک به ایمن‌تر کردن دوربین شما:

 • برای دسترسی به شبکه وای فای خود به رمز عبوری نیاز دارید که رمز عبور پیش فرض روتر شما نیست رمز عبور نرم افزار دوربین را بلافاصله پس از نصب و سپس هر سه ماه یکبار از حالت پیش فرض تغییر دهید رمز عبور خود را ترکیبی از حروف، اعداد و کاراکترهای خاص بسازید که حدس زدن آن دشوار است برای دریافت به‌روزرسانی‌های امنیتی، دوربین خود را نزد سازنده ثبت کنید دوربین خود را زمانی که از آن استفاده نمی کنید خاموش کنید هر هفته حداقل برای چند دقیقه دوربین را از اینترنت جدا کنید.
 • با این حال، اگر توضیح دهید که به پرستار خود اعتماد دارید و استفاده از دوربین برای آرامش خاطر شما و امنیت کودک است، ممکن است یک پرستار بچه آن را منطقی بداند. با گفتن به آنها در مورد استفاده از دوربین پرستار بچه، صداقت را در آغاز رابطه حرفه ای خود ایجاد می کنید.
 • یک سیستم دوربین بیبی کم با صدای دو طرفه می تواند مزایای بیشتری را برای شما و پرستار بچه شما فراهم کند. اگر مراقب شما به تلفن نزدیک نیست اما نزدیک دوربین پرستار بچه است، می‌تواند برای کمک یا سؤال با شما تماس بگیرد. همچنین می‌توانید از آن برای برقراری ارتباط یادآوری، پرسیدن سؤال یا انتقال اطلاعات بدون نیاز به پیامک یا تماس استفاده کنید.

در ادامه به مرفی چند مدل از بهترین دوربین های مراقبت از کودک می پردازیم:

بهترین دوربین های مراقبت کودک

1-دوربین مراقبت کودک DT-W228N بیبی کم

شما به کمک این دستگاه می توانید از نوزاد خود مراقبت کنید و به صدای محیط گوش دهید همچنین قابلیت تصویربرداری و ویژگی های دیگر این دستگاه ها سبب می شود تا بتوانید همیشه مراقب فرزند کوچک خود باشید. توصیه می کنیم برای اتاق کودک دلبند خود از دستگاه های هوشمند با ویژگی های فوق العاده استفاده کنید. این دوربین ها قادر هستند تا تصاویر را بر روی تلفن همراه شما نمایش دهند.

تکنولوژی دوربین های مداربسته امنیتی روز به روز در حال پیشرفت است و می تواند به شما در مراقبت از خود و عزیزانتان کمک کند. دوربین های مداربسته بی سیم با قابلیت نصب و راه اندازی ساده و حجم بالای ضبط و ذخیره سازی تصاویر و قیمت رقابتی خود توانسته اند جایگاه بسیار مناسبی در بازار از آن خود کند. برخی از سوالاتی که پیش از خرید یک دوربین اتاق کودک باید به آن توجه کنید را در این مقاله بررسی خواهیم کرد تا راهنمای مناسبی برای شما باشد. در پایان این نقد و برسی می توانید به منظور دریافت مشاوره پیش از خرید در مورد این محصول باکارشناسان ما در سایت مینی دی وی تماس حاصل نمایید.

دوربین کودک به صورتی طراحی شده است که شما میتوانید به راحتی و با استفاده از نرم افزار گوشی خود آن را به صورت ۳۵۵ درجه در محور افقی و ۱۲۰ درجه در محور عمودی بچرخانید. امکان اتصال بی سیم به صورت وایرلس به مودم کانکت می شود و تصاویر ضبط شده و زنده خود را با صدا و بدون نیاز به هیچ گونه لوازم جانبی به تمامی نقاط دنیا ارسال کند که قادر است تصاویر و صدا را بروی MICRO SD ضبط کند و قابلیت پشتیبانی رم تا ۳۲ گیگ را دارد.

 • قابلیت دنبال کردن خودکار سوژه
 • چرخش 360 درجه ایی
 • لنز واید 2.8 میلیمتری -
 • ساپورت رم تا 128 گیگ
 • انتقال همزمان صدا و تصویر روی موبایل
 • نرم افزار اختصاصی اندروید و ios
 • -قابلیت ضبط با حرکت
 • -قابلیت صحبت کردن از راه دور و پخش شدن از دوربین
 • کیفیتی عالی -برد HISILICON

2-دوربین مراقبت کودک IP بیبی کم (baby cam) برای گوشی های هوشمند

یک دوربین کودک نیازی به وسایل اضافی ندارد، زیرا IP BabyCam به سادگی به تلفن هوشمند یا نواع تبلت وصل می شود، شما فقط باید برنامه رایگان را نصب کنید و آماده کار است. این عمل بسیار آسان است و می تواند هم در خانه و هم در حال حرکت استفاده شود. اگر در حال حرکت هستید، انتقال با فناوری IP ایمن انجام می شود و باید هر گذرواژه (که قبلاً تنظیم کرده اید) را وارد کنید. اگر می خواهید لحظات خوبی را ثبت کنید، فقط با یک بار فشار دادن یک دکمه می توانید یک عکس یا حتی یک فیلم ابدی بگیرید.رزولوشنی بالا دارد و محدودیت برای فاصله دید ندارد.به محض فعال شدن برنامه بر روی دستگاه شما و روشن شدن IPCam، انتقال می تواند آغاز شود.

انتقال شروع خواهد شد اما بدون وقفه نخواهد بود. اگر دوربین هیچ گونه فعالیتی را تشخیص ندهد، IPCam به حالت آماده به کار تبدیل می شود و در نتیجه اشعه را کاهش می دهد. به محض اینکه کودک شما حرکت می کند یا دوربین صدا را تشخیص می دهد، به طور خودکار روشن می شود و تصاویر را به تلفن هوشمند شما ارسال می کند. آنها به عنوان اعلان فشار به تلفن شما ارسال می شوند. می توانید سطح نویز را که دوربین باید شروع به ارسال کند تنظیم کنید. 

 • انتقال دیجیتال - فناوری IP
 • محدوده انتقال نامحدود
 • انتقال مستقیم به دستگاه تلفن همراه شما
 • نصب آسان و سریع از طریق برنامه (برنامه به صورت رایگان در AppStore یا GooglePlay در دسترس است)
 •  سازگار با تلفن های هوشمند و رایانه لوحی
 • حرکت هوشمند و قابل تنظیم و حساسیت به نویز
 • دوربین HD با وضوح بالا برای انتقال تصویر و فیلم با وضوح بالا
 • عملکرد دید در شب خودکار
 • عملکرد صوتی دو طرفه
 • زوم دیجیتال 4 برابر از طریق برنامه
 •  ضبط تصویر و فیلم 
 •  

3-دوربین مراقبت از کودک BabyCam XL (بیبی کم)

برای والدین ​​ایمنی و رفاه فرزندان آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد. مخصوصاً وقتی بچه های کوچک را به رختخواب می برید، می خواهید همیشه مطمئن شوید که حال بچه خوب است. از آنجایی که نشستن مداوم با کودک در خواب امکان پذیر نیست، اطمینان از نظارت قابل اطمینان بسیار مهم است. بنابراین یک مانیتور کودک برای والدین جدید ضروری است، زیرا کنترل مداوم کودک را امکان پذیر می کند. با BabyCam XL، والدین در تماس مداوم با فرزند خود هستند و همیشه از طریق صفحه نمایش با وضوح بالا و صدای واضح از وضعیت کوچک خود مطلع می شوند.

BabyCam XL دارای صدا و فعالسازی حرکتی (VOX) است: اگر فرزند شما با خوشی می خوابد، دوربین به طور خودکار به حالت آماده به کار تغییر می کند. به محض این که دوربین صداهایی دریافت می کند یا حرکات کودک شما را حس می کند، دوباره شروع به انتقال می کند. سطح سر و صدا که باید از آن شروع به کار کند می تواند به صورت جداگانه تنظیم شود. علاوه بر این، واحد نوزاد به طور دائم در حالت ECO کار می کند. این دو ویژگی محصول نه تنها مصرف انرژی مانیتور کودک را به حداقل می رسانند، بلکه میزان تابش پایین را نیز کاهش می دهند.

 • فناوری FHSS: اتصال بدون تداخل و ضد ضربه
 • دوربین HD با وضوح بالا صفحه نمایش 4.3 اینچی TFT با روشنایی قابل تنظیم
 • بزرگنمایی 2 برابر
 • عملکرد Vox: کم تابش و صرفه جویی در انرژی
 • قابلیت تنظیم صدا و حساسیت میکروفون
 • ردیابی حرکت خودکار برد 300 متر
 • کنترل محدوده عملکرد اینترکام
 • سنسور دما شامل عملکرد زنگ هشدار عملکرد دید در شب خودکار
 • دارای براکت دیواری کاربردی
 • صفحه نمایش با پایه تاشو سازگار با حداکثر 4 دوربین ؛ 2 دوربین را می توان همزمان از طریق صفحه تقسیم شده روی صفحه نمایش داد
 • قابلیت چرخش دوربین تا 330 درجه و کج شدن تا 110 درجه
 • چراغ شب یکپارچه
 • عملکرد موسیقی: 3 لالایی و 3 صدای طبیعت

4-دوربین پرستار کودک BabyCam L (بیبی کم)

 • به لطف فناوری دیجیتال FHSS ضد اشکال و بدون تداخل
 • برد تا 300 متر
 • آنتن تاشو برای دریافت بهتر
 • دوربین با لنز زاویه دید 50 درجه
 • صفحه نمایش رنگی 4.3 اینچی TFT با وضوح بالا با قابلیت تنظیم روشنایی
 • حالت: ECO 0٪ تشعشع در حالت بیکار
 • عملکرد VOX: روشن شدن خودکار هوشمند
 • بزرگنمایی 2 برابر
 • عملکرد دید در شب
 • عملکرد باتری یا برق از طریق کابل میکرو USB (عمر باتری واحد مادر تا 14 ساعت)
 • قابلیت تنظیم حساسیت میکروفون
 • کنترل صدا
 • هشدار تغذیه