• لنز قدرتمند SONY
  • دید در شب حتی در تاریکی مطلق
  • قابلیت تفکیک تصاویر
  • قابلیت زوم 
  • دوربین مراقبتی 
  • دوربین ساختمانی 
  • مناسب برای نصب در منزل
  • دوربین محافظتی
  • زاویه دید گسترده 170 درجه
نکات هنگام خرید
مشتریان عزیز در هنگام خرید دقت لازم رو داشته باشید ،هیچ محصولی به هیچ عنوان پس یا تعویض نمیگردد
پشتیبانی تلفنی تضمین اصالت
پشتیبانی تلفنی درگاه مطمئن پرداخت
پشتیبانی تلفنی ارسال سریع کالا
پشتیبانی تلفنی پشتیبانی تلفنی
توضیحات محصول

بررسی دوربین

دوربین های مدار بسته این روزها یکی از روش های بسیار ساده ایجاد امنیت می باشد، از این رو روز به روز کاربرد این دوربین ها در سطوح وسیعی گسترش می یابد و به خاطر این موضوع شرکت های بزرگ تولید دوربین، در رقابت برای تولید دوربین ها ی با قابلیت های بسیار متنوع و گوناگون همت میگمارند، تا بتوانند سهم بیشتری از بازار را تصاحب کنند و این رقابت بین کمپانی های بزرگ، فقط و فقط به نفع مصرف کنندگان می باشد. چرا که با رقابت بین شرکت ها، مجبورند که خدمات بهتر و بیشتر ارایه کنند و همچنین با قیمت مناسب تر و تمام این فاکتور ها به نفع مصرف کننده می باشد. این دوربین از سری دوربین های قدرتمند مدار بسته می باشد که قابلیت های بسیار زیادی دارد، در ادامه به توضیح پیرامون این قابلیت ها می پردازیم با تیم فنی مینی دی وی پرو همراه باشید.

لنز دوربین 

این دوربین مدار بسته دارای لنز قدرتمند شرکت سونی می باشد که با قدرت فیلمبرداری 5 مگا پیکسل (2580x2048) فول اچ دی FULL HD می باشد که با زاویه دید 170 درجه میتواند محیط باز و بزرگی را به راحتی با استفاده از یک دوربین تحت نظر داشته باشید، از طرفی این دوربین قابلیت تعویض لنز را دارد که این موضوع در دوربین های مدار بسته نکته بسیار مهمی می باشد، چرا که در اکثر دوربین های مدار بسته، کل دوربین و تمام اجزا به صورت یک کل واحد می باشد، منظور این است که در این مدل دوربین ها با خراب شدن کوچکترین قسمت دوربین کل دوربین دچار مشکل می شود ولی در دوربین هایی که قسمت های مختلف دوربین جدا از هم هستند، دوربین دارای عمر بسیار بالا تری است و به راحتی قابل تعمییر می باشد.

قابلیت اتصال به WIFI

این دوربین از سری دوربین های IP می باشد (منظور از این تکنولوژی این می باشد که این دوربین ها تحت شبکه هستند و با اتصال آنها به اینترنت، می توانید به صورت زنده تصاویر  دوربین را ببینید ) که برای نظارت کردن بسیار راحت از مکانی که دوربین در آن قرار دارد، می توان از این تکنولوژی استفاده کرد، از این رو با استفاده از این دوربین لحظه به لحظه از محل کار خود و چگونگی کارکرد کارمندان خود لحظه به لحظه با خبر باشید، چون این دوربین دارای قابلیت دید در شب بسیار قدرتمند استحتی در شب هم میتوانید بر همه چیز نظارت داشته باشید، در حال حاضر بسیاری از اداره جات و مراکز تحقیقاتی در حال استفاده از این نوع دوربین می باشند.

دید در شب 

این دوربین مدار بسته در زمره دوربین های قدرتمند دید در شب قرار دارد که با 54 LED دید در شب (LED ها چراغ های خاصی هستند که تعداد بیشتر آنها باعث می شود که دوربین دید در شب بسیار قدرتمند تری داشته باشد ) می تواند در تاریکی مطلق نیز فیلمبرداری کند، فاصله ای که این دوربین در تاریکی مطلق قابلیت فیلمبرداری را دارد تا 20 متر می باشد و در تاریکی معمولی شب تا فاصله 100 متر را به راحتی با کیفیت فوق العاده فیلمبرداری میکند.

مشخصات فنی

نظرات و بازخورد

نظر خود را به اشتراک بگذارید نظرات شما راهنمای خوبی برای دیگر خریداران این کالا میباشد. با ارسال نظر خود 450 امتیاز دریافت کنید . با امکان تبدیل امتیاز به تخفیف در پنل کاربری

پرسش ها

Add Url