نکات هنگام خرید
مشتریان عزیز در هنگام خرید دقت لازم رو داشته باشید ،هیچ محصولی به هیچ عنوان پس یا تعویض نمیگردد
توضیحات محصول

دوربین مدار بسته SN-902S

این دوربین مدار بسته از سری دوربین های مدار بسته تحت شبکه IP می باشد ، که نسبت به قابلیت ها و کارایی آن قیمت بسیار مناسبی دارد ، از طرفی این دوربین دارای قسمت های جدا از هم می باشد ، و از این رو می توان به راحتی آن را تعمییر کرد ، در ادامه به توضیحات تخصصی تر در رابطه با این دوربین و نقاط قوت و ضعف آن می پردازیم ، با تیم فنی مینی دی وی پرو همراه باشید.

دوربین مدار بسته SN-902S با قیمت بسیار مناسب از سری دوربین های IP تحت شبکه

1-دوربین IP تحت شبکه

این دوربین از سری دوربین های تحت شبکه می باشد ، که می توان به صورت زنده و انلاین تصاویر آن را لحظه به لحظه زیر نظر داشته باشید ، از طرفی این دوربین انتخاب بسیار عالی برای مغازه ها و یا مکان های اداری که نیاز است که به کارکرد کارمندان نظارت کامل داشت ، انتخاب بسیار مناسبی می باشد ، البته این دوربین های IP را در صورت تنظیم صحیح و استفاده از دستگاه گیرنده DVR مناسب می تواند این قابلیت را داشته باشد که از سر تا سر دنیا ، هر کجا که باشید بتوانید تصاویر دوربین های خود را همیشه و هر لحظه چک کنید .

دوربین مدار بسته SN-902S با قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه

2-ضد آب

این دوربین از سری دوربین های ضد آب می باشد ، از این رو میتوانید از این دوربین در استخر ها انبار هایی که در آنها نم و رطوبت و جود دارد و حتی در زیر زمین در مکان هایی که تاریکی مطلق است این دوربین به راحتی میتواند فیلمبرداری نمایید ، این ویژگی ضد آب بودن باعث می شود که دوربین دارای بدنه ی قدرتمند تر و خاص تری نسبت به سایر مدل های معمولی باشد و از این رو عمر دوربین بسیار زیاد افزایش میابد ، که این دوربین را چندین سال است جز برترین و مقاوم ترین دوربین های مدار بسته موجود در بازار ایران می باشد .

 

دوربین مدار بسته با قدرت فیلمبرداری فول اچ دی FULL HD ولنزی با قدرت 1920*1080

3-قدرت فیلمبرداری

دوربین مدار بسته SN-902S دارای لنز متغییر می باشد (منظور از لنز متغییر این است که به راحتی میتوان لنز دوربین را در صورت نیاز ، بدون اینکه به قسمت های دیگر دوربین ربطی داشته باشد ، عوض کنید ) و همین ویژگی باعث می شود که به راحتی این دوربین قابل تعمییر باشد ، از طرفی لنز دوربین با کیفیت 1920*1080 فول اچ دی FULL HD قابلیت فیلمبرداری با کیفیت بسیار بالایی را دارد که نسبت به قیمت دوربین انتخاب بسیار عالی می باشد ، همانطور که راجع به دید در شب این دوربین صحبت کردیم قابلیت دید در شب در تاریکی مطلق تا 20 متر میتواند فیلمبرداری کند ، و در تاریکی معمولی شب تا 100 متر را به راحتی فیلمبرداری میکند .

دوربین مدار بسته SN-902S یک دوربین ضد آب با عمر بسیار بالا

 

مشخصات فنی

نظرات و بازخورد
نظر خود را به اشتراک بگذارید نظرات شما راهنمای خوبی برای دیگر خریداران این کالا میباشد. با ارسال نظر خود 450 امتیاز دریافت کنید . با امکان تبدیل امتیاز به تخفیف در پنل کاربری
پرسش ها
Add Url