دوربین سیم کارت خور

خرید دوربین مخفی سیم کارت خور

لیست و قیمت خرید دوربین سیم کارت خور

2 کالا یافت شده است.

انتخاب بهترین دوربین سیم کارت خود

دوربین سیم کارتی یک دوربین امنیتی است که با استفاده از شبکه 4G به صورت بی سیم با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار می کند. این دوربین ها اغلب برای نظارت تصویری از راه دور در مناطق روستایی یا هر جایی که دسترسی به اینترنت آسان نیست استفاده می شود. برخی از دوربین های تلفن همراه دارای یک سیم کارت از پیش پرداخت شده هستند در حالی که برخی دیگر به سیم کارتی نیاز دارند که کاربر به طور جداگانه خریداری کند. سیم کارت به دوربین اجازه می دهد تا در شبکه تلفن همراه کار کند و با دستگاه های دیگر ارتباط برقرار کند.

دوربین های سیم کارتی انرژی را از یک باتری قابل شارژ یا پنل خورشیدی برای نظارت تصویری از راه دور استفاده می کنند. آنها را می توان تقریباً در همه جا استفاده کرد، از جمله مزارع، و سایر مناطق دور افتاده، زیرا به Wi-Fi یا پریز برق نیاز ندارند. به این ترتیب، می‌توانید فیلم‌های بی‌درنگ مکان‌ها را از هر کجای تلفن یا رایانه‌تان مشاهده کنید.

دوربین سیم کارت خور

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که دوربین های امنیتی دارای سیم کارت برای انتقال تصاویر یا فیلم ها مانند تلفن همراه شما نیاز به برنامه داده دارند. مطمئن شوید که سیگنال تلفن همراه در مکانی که قصد نصب دوربین های سیم کارت را دارید قوی است. سپس می توانید با ارائه دهنده مشورت کنید و طرح داده ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.

یک دوربین امنیتی با سیم کارت در ماه چقدر داده مصرف می کند؟

هیچ پاسخ استانداردی برای این سوال وجود ندارد که یک دوربین امنیتی با سیم کارت در ماه چقدر داده مصرف می کند. استفاده از داده ها می تواند در بین تمام کاربران دوربین های امنیتی سیم کارت به طور قابل توجهی متفاوت باشد. به طور کلی، یک دوربین سیم کارت می تواند از 0.5 گیگابایت تا 50 گیگابایت داده و بیشتر مصرف کند، بسته به اینکه چه سرویسی می خواهید و چند بار از آن استفاده می کنید. وضوح ویدیوها و تعداد دفعات دسترسی شما به دوربین هر دو می توانند بر میزان استفاده از داده تأثیر بگذارند.

میزان استفاده اینترنت چقدر است؟

سیم‌کارت‌ها معمولاً دارای محدودیت داده هستند، بنابراین مهم است که قبل از انتخاب طرح، بدانید دوربین شما چگونه از داده‌ها استفاده می‌کند. پخش زنده ویدیو از بیشترین داده استفاده می کند و به دنبال آن فیلم ویدئویی را در فضای ابری ذخیره می کند. هشدارهای حرکتی معمولاً فقط از مقدار کمی داده استفاده می کنند، اما اگر هشدارهای مکرر داشته باشید، می توانند جمع شوند. حالت خواب پایین ترین گزینه مصرف داده است، اما مهم است که وضعیت دوربین خود را به طور مرتب بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند.

دوربین های امنیتی شما با سیم کارت در شرایط زیر داده های تلفن همراه را مصرف می کنند:

  • پخش زنده
  • تماشای زنده از راه دور
  • هشدار حرکت که پیام را به تلفن / مشتری شما می فرستد
  • تصاویر/فیلم های ویدئویی ذخیره شده در ابر
  • حالت خواب با کمترین میزان استفاده

برای صرفه جویی در مصرف داده های دوربین های امنیتی با سیم کارت چه کاری می توانید انجام دهید

فهرست راه‌های ما برای بهینه‌سازی استفاده از داده‌های دوربین‌های امنیتی سیم‌کارت شما بر اساس سناریوهایی است که دوربین‌های امنیتی سیم‌کارت شما داده‌های سلولی را مصرف می‌کنند. در اینجا نحوه کاهش مصرف داده با دوربین های امنیتی سیم کارت خود آورده شده است.

  • حساسیت تشخیص حرکت دوربین های امنیتی خود را با سیم کارت (اسلات) تنظیم کنید تا هشدارهای کاذب را کاهش دهید.
  • سیستم های هشدار بی سیم خود را با سیم کارت در مکان های کم تردد قرار دهید تا از کلیپ های ویدیویی تشخیص حرکت ناخواسته جلوگیری کنید.
  • پخش زنده یا پخش ویدئوهای ضبط شده دوربین های مداربسته سیم کارتی را با وضوح کمتر تماشا کنید.
  • مطمئن شوید که دوربین‌های IP سیم‌کارت شما دارای قدرت سیگنال تلفن همراه خوبی هستند.
Add Url